Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Andorra Caldea Spa

Najčastejšie otázky a odpovede Andorra Caldea Spa


1. Aké sú otváracie hodiny Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Otváracie hodiny sa líšia v závislosti od ročného obdobia. Odporúčame navštíviť našu webovú stránku alebo nás kontaktovať priamo pre aktuálne informácie.

2. Ako si môžem rezervovať termálne kúpele / procedúry v Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Rezervácie môžete urobiť online prostredníctvom našej webovej stránky alebo nás môžete kontaktovať telefonicky. Odporúčame vám rezervovať si svoj čas vopred, pretože priestor môže byť obmedzený.

3. Aký je vekový limit pre vstup do Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Vekový limit pre vstup do našej spa je 5 rokov. Deti vo veku od 5 do 15 rokov sa musia vždy pohybovať v sprievode dospelých.

4. Môžem si priniesť vlastnú plavky do Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Áno, môžete si priniesť vlastné plavky. Ak ich však nemáte, môžete si u nás zakúpiť plavky na recepcii.

5. Je vstup do Andorra Caldea Spa vhodný pre tehotné ženy?
Odpoveď: Áno, spa je vhodné aj pre tehotné ženy. V prípade akýchkoľvek obmedzení však odporúčame poradiť sa s lekárom.

6. Môžem si doniesť vlastnú stravu a nápoje do Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Nie, do spa nie je povolené donášať a konzumovať vlastnú stravu a nápoje. V našej prevádzke sa nachádza reštaurácia, kde si môžete objednať jedlá a nápoje.

7. Máte dámske a pánske oddelenia v Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Áno, máme oddelenia pre dámy a pánov, kde si môžu hostia vychutnať kúpele a procedúry oddelene.

8. Aké typy procedúr ponúka Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Ponúkame široký výber procedúr, vrátane termálnych kúpeľov, masáží, obalov a iných wellness služieb. Detailné informácie o procedúrach nájdete na našej webovej stránke.

9. Aké parkoviská sú k dispozícii pre hostí Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Máme parkovisko pre hostí, kde môžete zaparkovať svoje vozidlo počas svojej návštevy. Parkovanie je však spoplatnené.

10. Máte nejaké špeciálne ponuky alebo balíčky v Andorra Caldea Spa?
Odpoveď: Áno, ponúkame rôzne špeciálne ponuky a balíčky pre našich hostí. Navštívte našu webovú stránku alebo nás kontaktujte pre viac informácií o aktuálnych ponukách.


Letenka Andorra Caldea Spa


Andorra Caldea Spa - ideálna destinácia pre oddych a relaxáciu

Ak túžite po oddychu a relaxácii vo vrcholovo situovanom letovisku, potom by ste mali zvážiť návštevu Andorry a jej známeho kúpeľného zariadenia Caldea Spa. Nachádza sa v srdci Pýrenej krajiny medzi hranicami Andorry a Španielska a je jedným z najväčších termálnych komplexov v Európe.

Letenky do Andorry sú často cenovo dostupné a umožňujú vám šancu zažiť luxusné kúpelne a kvalitné procedúry v tomto nádhernom prostredí. Po prílete do Andorry je odtiaľto len krátky prechod do Caldea Spa, ktorý ponúka širokú škálu kúpeľných služieb a liečebné procedúry.

Caldea Spa je navrhnuté ako moderný a elegantný komplex so špeciálnym dôrazom na telesnú a duševnú pohodu hostí. Ponúka niekoľko bazénov s minerálnou termálnou vodou, ktorá je považovaná za povzbudivú a terapeutickú. Voda je ohrievaná na príjemnú teplotu, čo vytvára ideálne podmienky na uvoľnenie svalov a zmiernenie stresu.

Vedľa bazénov nájdete aj vírivky a vodné jacuzzi, kde môžete polhodinu relaxovať a odpočívať vo vode s teplotou až 36 °C. Tento typ vody je známy svojimi blahodarnými účinkami na zlepšenie cirkulácie a elimináciu toxínov z tela.

Pre tých, ktorí sa chcú oddýchnuť ešte viac, Caldea Spa ponúka aj rozsiahly wellness komplex so saunami, parnými kúpeľmi a masážnymi salónmi. Môžete si vybrať z rôznych typov masáž a relaxačných terapií, ktoré vám pomôžu zbaviť sa namáhavého a stresového života a prispôsobiť sa dovolenkovému rytmu.

Caldea Spa je ideálnou voľbou pre páry, skupiny priateľov alebo rodiny, ktorí chcú stráviť niekoľko dní v pokojnom prostredí a potešiť svoje telo a myseľ luxusom a kvalitnými kúpeľnými a wellness službami. Okrem toho Andorra ponúka aj krásne prírodné scenérie, turistické traily, lyžovanie a mnoho ďalších aktivít, ktoré môžete využiť počas svojho pobytu.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť zažiť oddych a relaxáciu v jednom z najprestížnejších kúpeľných zariadení strednej Európy. Zakúpte si letenku do Andorry a vychutnajte si všetky výhody, ktoré Caldea Spa má ponúknuť. Po návšteve tohto krásneho miesta budete určite plní energie a oddychu, pripravení čeliť novým výzvam vo vašom každodennom živote.


Ubytovanie Andorra Caldea Spa


Andorra Caldea Spa je moderné ubytovanie v srdci Andorry, ktoré ponúka luxusné ubytovanie a kúpeľné zariadenia. Toto ubytovanie je úžasné pre tých, ktorí sa chcú zbaviť stresu a užiť si oddychový pobyt v pohodlí.

Ako prvý, Andorra Caldea Spa má skvelé ubytovacie možnosti. Hostia majú možnosť vybrať si z rôznych typov izieb, vrátane štandardných izieb, rodinných izieb a apartmánov. Každá izba je vybavená na vysokú úroveň, s moderným nábytkom a príjemnou atmosférou, aby ste sa cítili ako doma.

Ale čo robí toto ubytovanie skutočne jedinečným, je jeho kúpeľná ponuka. Andorra Caldea Spa je známa svojimi termálnymi kúpeľmi, ktoré sú ideálne pre relaxáciu a liečenie. Kúpele používajú minerálne vody priamo z prírodných prameňov a ponúkajú rôzne sauny, parné kúpele a vírivky. Existuje aj vonkajší bazén, ktorý je otvorený počas celého roka. Hostia získajú niekoľko možností balíkov na kúpele, vrátane dňa s wellness, romantického víkendu, relaxačných masáží a špecializovaných terapií.

Tiež parametre Andorra Caldea Spa umožňujú hostom vychutnať si skvelý pohľad na okolitú prírodu, vďaka svojej polohy uprostred horského prostredia s krásnym výhľadom na okolité kopce a Zelený údolí.

Spolu s kúpeľnou ponukou, Andorra Caldea Spa núka aj mnohé ďalšie služby. Sú tu dokonca aj reštaurácie na mieste, ktoré ponúkajú autentické miestne jedlá a medzinárodné kuchyne. Ubytovanie má tiež kaviareň a bar, kde si môžete vychutnať drink a poľahky si posedieť.

Celkovo, Andorra Caldea Spa je výborná voľba pre tých, ktorí chcú užiť si výnimočné pohodlie, kúpeľné procedúry a pozoruhodné prírodné scenérie, ktorými Andorra disponuje. Táto lokalita je ideálnou destináciou pre relaxáciu a oddych, kde si môžete načerpať energiu a využiť svoj voľný čas na maximum.


Dovolenka Andorra Caldea Spa


Andorra, tajomný horský raj nachádzajúci sa medzi Francúzskom a Španielskom, môže byť skvelým miestom na relaxačnú dovolenku. Jedným z najväčších lákadiel tejto krásnej krajiny je Caldea Spa, ktoré je považované za najväčší termálny kúpeľ na svete.

Caldea Spa sa nachádza v hlavnom meste Andorry La Vella a ponúka unikátnu kombináciu wellness oázy a moderného termálneho kúpeľa. Tento architektonický skvost je známy svojimi impozantnými fasádami a vnútornými priestormi, ktoré boli navrhnuté tak, aby zdôrazňovali prírodné krásy okolitých hôr.

Pri vstupe do Caldea Spa budete prekvapení elegantnými interiérmi s moderným dizajnom a relaxačnou atmosférou. Kúpeľ ponúka množstvo bazénov s teplou minerálnou vodou, kde si môžete oddýchnuť a pohodičkovať. Tieto bazény sú naplnené vodou z teplých prameňov Andorry a majú rôzne teploty, čo umožňuje vytvorenie dokonalého balíka relaxácie a liečenia.

Okrem bazénov ponúka Caldea Spa aj širokú škálu wellness služieb, vrátane sauny, hammamu a masáží. Môžete si vybrať z rôznych druhov masáži a terapií, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali úplné uvoľnenie a oživenie tela a mysle. Profesionálny personál sa postará, aby ste sa cítili ako nový po skončení relaxačnej procedúry.

Pre tých, ktorí radi trávia voľný čas aktívne, Caldea Spa ponúka aj fitness centrum s modernými vybaveniami a lekciami. Môžete sa zapojiť do tréningových tried, joge alebo pilates, aby ste udržali svoje telo v dobrej kondícii aj počas dovolenky.

Požitky v Caldea Spa môžete doplniť aj návštevou ich gourmet reštaurácie, kde si môžete vychutnať kulinárske špeciality Andorry a španielskej kuchyne. Po jedle si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolité hory a vychutnávať si atmosféru tohto jedinečného miesta.

Ak plánujete dovolenku v Andorre a chcete si dopriať oddych a relaxáciu, navštívenie Caldea Spa je jednoznačne skvelou voľbou. Bez ohľadu na ročnú dobu, tento termálny kúpeľ vám ponúkne únik z každodenného rytmu a ponorí vás do sveta pokoja a harmónie. Nech už je vaším cieľom relaxácia alebo liečenie, Caldea Spa vás určite nesklame.


Počasie Andorra Caldea Spa


Andorra je známa predovšetkým ako skvelé lyžiarske stredisko. Nachádza sa vo východnej časti Pyrenejí medzi Francúzskom a Španielskom. No práve vďaka svojej polohe a horskému terénu má Andorra aj jedinečné počasie, ktoré je ideaľné pre návštevu Caldea Spa.

Caldea Spa je najväčší wellness a vodný park v Európe, ktorý ponúka jedinečné zážitky a relaxáciu v termálnych vodách. Jeho umiestnenie v Andorre a horské počasie prispievajú k jeho osobitnej atmosfére a príťažlivosti.

Andorra je horskou krajinou s výškovými rozdielmi a rozmanitou prírodou, čo má vplyv na jej klimatické podmienky. Počasie tu je ovplyvnené hrebeňmi Pyrenejí, ktoré bránia príchodu morského vzduchu zo Stredozemného mora. To znamená, že v Andorre je kontinentálne podnebie so studenými zimami a miernymi letami.

Caldea Spa je situované v nížinách Grandvalira, jednej z najvyšších poloí na svete. Táto položka prispieva k jeho prirodzeným termálnym vodám, ktoré sú hojne využívané vo wellness zážitkoch. Tieto prírodné termálne vody sú vhodné nielen pre relaxáciu, ale majú aj liečebné účinky na pokožku a pohybový aparát.

Počas zimných mesiacov je Andorra zasnežená a teploty môžu klesať pod bod mrazu. To je ideálne pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu vo vaniach s horúcou vodou po dlhom dni na svahu. Caldea Spa ponúka množstvo bazénov s teplou vodou, masáže, sauny a procedúry, ktoré vám pomôžu zrelaxovať sa po náročnom dni na lyžiarskych svahoch.

Na jar a na jeseň, počasie v Andorre je mierne s teplotami okolo 10-15°C. To je ideálny čas na návštevu Caldea Spa, keďže mnoho turistov je ešte stále zamestnaných lyžiarskou sezónou a v kúpeľoch je menej preplnené. Môžete si vychutnať kúpele s termálnou vodou v pokoji a bez veľkej rušnosti.

V lete Andorra ponúka teplejšie počasie s teplotami okolo 20-25°C. Zelené horské prostredie a krásne scenérie sú ideálne pre pešiu turistiku a jazdu na horskom bicykli. Po náročnom dňoch v prírode si potom môžete oddýchnuť v kúpeľoch Caldea Spa, kde si vaše unavené telo môže vychutnať blahodarné účinky termálnej vody.

Všetko však závisí od vášho osobného vkusu a preferencií. Bez ohľadu na ročnú dobu Andorra Caldea Spa vždy ponúka jedinečný a relaxačný zážitok. Preto, ak plánujete navštíviť túto krásnu krajinu, nezabudnite zahrnúť do svojho itineráru návštevu Caldea Spa. Vaše telo a myseľ vám za to určite poďakuje.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky