Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bahrajn Royal Golf Club

Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club: Kombinácia rozkoše z golfa a luxusu

Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších miest pre golfovú hru v Bahrajne. Tento exkluzívny golfový klub sa nachádza v hlavnom meste Manáma, a ponúka nádherné ihrisko a vynikajúce zázemie, ktoré spĺňa očakávania a nadanie aj tých najnáročnejších golfových nadšencov.

Hlavnou atrakciou Bahrajn Royal Golf Clubu je vynikajúce golfové ihrisko, ktoré je navrhnuté podľa medzinárodného štandardu a ponúka nezabudnuteľný herný zážitok. Toto 18-jamkové ihrisko je vytvorené s využitím nádhernej prirodzenej krajiny a ponúka panoramatické výhľady na bahrajnskú púšť a modré pobrežie. Hráči majú možnosť vychutnať si nádherné počasie a atraktívny dizajn ihriska, čo prispieva k ich celkovému zážitku z golfovej hry.

Bahrajn Royal Golf Club tiež ponúka vynikajúce zázemie pre hráčov. Klubový dom je luxusný a ponúka elegantné reštaurácie, wellness centrum a veľkorysé občerstvenie. Po hre môžete relaxovať a oddýchnuť si v klube, kde si môžete vychutnať čerstvé pokrmy a nádherné výhľady na ihrisko. Golfisti majú tiež prístup k profesionálnym trénerom a špičkovým ihriskám, kde môžu zdokonaliť svoje schopnosti a golfové techniky.

Bahrajn Royal Golf Club je nielen miestom pre profesionálnych hráčov, ale aj pre nováčikov, ktorí si chcú vyskúšať golfovú hru. Klub ponúka rôzne tréningové programy a kurzové lekcie pre začiatočníkov, aby sa zlepšili vo svojom hernom umení a získali väčšiu sebadôveru na ihrisku. Sú tu tiež turnaje a súťaže, kde sa môžu stretávať a súťažiť so špičkovými hráčmi.

Okrem golfovej hry a zázemia si Bahrajn Royal Golf Club udržuje aj vyrovnaný prístup k ochrane životného prostredia. Klub je obklopený krásnou prírodou, ktorá je chránená a rešpektovaná. Ich cieľom je udržiavať a rozvíjať ekologicky udržateľný a ekologický klub.

Ak máte radi golf a hľadáte miesto, kde si môžete užiť túto nádhernú športovú aktivitu v kombinácii s luxusnou atmosférou, Bahrajn Royal Golf Club je tou správnou voľbou pre vás. Bez ohľadu na váš herný zručnosť alebo skúsenosti, tento exkluzívny klub vás prijme s otvorenou náručou a prinesie vám nezabudnuteľný golfový zážitok v krásnej krajinnej kulise Bahrajnu.


Dovolenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je bohatá a eklektická krajina, ktorá je domovom mnohých moderných atrakcií, kultúrnych zázrakov a nádherných miest. Ak ste golfovým nadšencom a hľadáte zážitkovú dovolenku, Bahrajn Royal Golf Club by mohol byť ideálnou voľbou pre vás.

Situovaný v krásnych premačkaných zelených trávnikoch a okolitých púšťach, Bahrajn Royal Golf Club je luxusné golfové stredisko svetovej úrovne. Má 18 jamkové golfové ihrisko navrhnuté náročným a prestížnym golfovým architektom Colinom Montgomeriem a ponúka skutočne unikátny zážitok pre všetkých milovníkov golfových palíc.

Okrem toho, že je to raj pre golfových hráčov, Bahrajn Royal Golf Club ponúka aj množstvo ďalších zábavných aktivít pre celú rodinu. Medzi najobľúbenejšie patria jazda na konskom chrbte, tenis, plážový volejbal a plávanie v bazéne s výhľadom na nádherné jazerá a záhrady.

Ak sa chcete tešiť z relaxujúceho a odpočinkového pobytu, môžete sa ubytovať v jednom z najluxusnejších hotelov v blízkosti golfových ihrísk. V týchto hoteloch nájdete vybranú službu, ktorá vám umožní plne si užiť váš pobyt.

Navyše, Bahrajn Royal Golf Club je tiež známy pre svoju vynikajúcu kuchyňu. Vo svojich reštauráciách si môžete vychutnať najrôznejšie chutné jedlá vrátane tradičných bahrajnských pochúťok a medzinárodných špecialít. Nesmiete si nechať ujsť chuť mäkkých arabských chlebov, šťavnatého jahňacieho mäsa a aromatickej bylinkovej kávy.

Pre tých, ktorí sa radi ponoria do kultúry a histórie, Bahrajn je posiate archeologickými pokladmi a historickými pamiatkami. Medzi miesta, ktoré by ste mali navštíviť, patria napríklad staroveké archeologické miesta Qal'at al-Bahrain, pohrebné mohyly v A'ali a Národné múzeum Bahrajnu.

Pri plánovaní dovolenky v Bahrajne Royal Golf Club by ste mali venovať pozornosť aj miestnemu počasiu. Bahrajn má veľmi horúce letá, takže najlepším obdobím pre návštevu je medzi októbrom a aprílom, keď je teplota príjemná a nie príliš horúca.

V celku, Bahrajn Royal Golf Club je skutočným rajom pre golfistov a milovníkov luxusu. Ponúka skvelé ihriská, luxusné ubytovanie, bohatú kultúru a vynikajúcu kuchyňu. Takže, čo ešte čakáte? Naplánujte si dovolenku v Bahrajne Royal Golf Club a zažite nezabudnuteľnú kombináciu relaxácie, zábavy a dobrodružstva.


Ubytovanie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je známy svojím luxusným a pôsobivým ubytovaním. A medzi týmito exkluzívnymi možnosťami patrí aj Bahrajn Royal Golf Club. Tento prestížny klub ponúka nielen skvelé golfové ihrisko, ale aj nádherné ubytovacie zariadenia pre svojich hostí.

Hotel Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza vo vzdušnej výške nad zelenými lesoch a zachytil dychberúci pohľad na golfové ihrisko a okolitú krajinu. Hotel ponúka štýlové izby a apartmány so všetkým potrebným vybavením pre dokonalý pobyt. Hostia majú na výber medzi izbami s výhľadom na more, ihrisko alebo záhradu. Všetky izby sú vkusne zariadené s dôrazom na detail a eleganciu. Hosťom je k dispozícii aj vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet a káblová TV.

V hoteli Bahrajn Royal Golf Club je tiež niekoľko reštaurácií, kde môžu hostia ochutnať širokú škálu kulinárskych špecialít. Od medzinárodných jedál, cez tradičnú ázijskú kuchyňu, až po jedinečné arabské lahôdky - tu si určite nájdu niečo pre svoje chuťové poháriky. Reštaurácie ponúkajú aj rozsiahly vínny lístok s vybranými svetovými vínnymi odrodami, ktoré zvýraznia gastronomický zážitok hostí.

Okrem golfového ihriska a ubytovania ponúka Bahrajn Royal Golf Club aj množstvo ďalších zariadení a služieb pre svojich hostí. Patrí sem napríklad fitness centrum a wellness centrum so saunami, masážnymi miestnosťami a kúpeľňami. Hostia si tu môžu užiť nielen aktívny oddych na možnostiach, ale aj relaxáciu a starostlivosť o svoje telo.

Pokojné prostredie a luxusný prístup sú v Bahrajn Royal Golf Club neodmysliteľnou súčasťou. Personál sa snaží poskytnúť hostom nezabudnuteľné služby a postarať sa o ich každé prianie. Bez ohľadu na to, či si hostia vyberú golfové dobrodružstvo alebo sa iba chcú oddýchnuť v luxuse, Bahrajn Royal Golf Club je tou správnou voľbou.

Takže ak hľadáte skutočne vysoko kvalitné a luxusné ubytovanie v Bahrajne, neváhajte si vybrať Bahrajn Royal Golf Club. Svojím jedinečným umiestnením a ponukou služieb si zaručene pripomeniete svoju návštevu tohto krásneho ostrova. Užite si dokonalý pobyt plný pohodlia a gurmánskych zážitkov a nechajte sa hýčkať v tejto prestížnej destinácii.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Royal Golf Club


Otázka: Aké sú otváracie hodiny Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00.

Otázka: Koľko stojí denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club sa pohybuje medzi 25 a 45 BHD, v závislosti na dňoch v týždni a čase.

Otázka: Je potrebná rezervácia na hranie v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, rezervácia je povinná a je možné ju uskutočniť cez telefón alebo online cez oficiálnu stránku.

Otázka: Aké služby ponúka Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club ponúka 18-jamkové golfové ihrisko, fitnescentrum, bazén, detský klub, reštauráciu a bar.

Otázka: Je v Bahrajn Royal Golf Club povolené fajčenie na ihrisku?
Odpoveď: Nie, fajčenie na ihrisku nie je povolené.

Otázka: Môžu neregistrovaní hráči hrať v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, neregistrovaní hráči môžu hrať v Bahrajn Royal Golf Club, ale budú musieť zaplatiť denné green fee a vyplniť registračný formulár.


Počasie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza v Bahrajne, malom ostrovného štáte v Perzskom zálive. Toto miesto ponúka nádherné golfové ihrisko a nezabudnuteľnú atmosféru pre všetkých golfistov.

Počasie v Bahrajn Royal Golf Club závisí od ročného obdobia a môže sa líšiť od miesta k miestu. Väčšinou však ide o subtropické podnebie s veľmi horúcimi letnými mesiacmi a chladnejšími zimnými mesiacmi.

V lete (od mája do septembra) teploty v Bahrajne pravidelne stúpajú nad 40 ° C, a preto sa veľa hráčov rozhodne hrať skoro ráno alebo neskoro popoludní, aby sa vyhli najhorúcejším momentom dňa. Niektoré dni v lete môžu byť veľmi vlhké, čo môže mať vplyv na hráčov.

Zimné mesiace (od novembra do marca) sú pre golfové ihrisko ideálne, pretože teploty sú menej horúce a počasie je suché. Dni sú krátke a herný čas je obmedzený naše dva a pol hodiny. Aj keď nezriedka môže pršať, Bahrajn Royal Golf Club má vynikajúce zbere vody, ktoré zabezpečujú, aby ihrisko bolo suché, aj keď prší a pohyby hráčov budú tak jednoduchšie.

Celkovo Bahrajn Royal Golf Club ponúka ideálne podmienky na hru golfu, ktoré sú ovplyvnené len nepatrne východiskom počasia na ihrisku. Sú tu nádherné zelené trávnaté plány, prekrásne výhľady na okolité hory a rybníky a o tom ako bude počasie informujú správcovia plochy, aby hráči poznali povahu ihriska. To zabezpečí nezabudnuteľné a plynulé golfové zážitky pre každého, kto hrá v Bahrajn Royal Golf Club.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky