Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Barbados Port St. Charles

Ubytovanie Barbados Port St. Charles


Barbados je karibský ostrov, ktorý patrí medzi obľúbené turistické destinácie nielen vďaka svojim krásnym plážam, ale aj bohatým kultúrnym a historickej dedičstvu. Keď sa chystáte navštíviť Barbados, rozhodne stojí za to vybrať si kvalitné ubytovanie. Jednou z možností je ubytovanie v rezorte Port St. Charles.

Port St. Charles je luxusný rezort na severe západného pobrežia Barbadosu. Je situovaný len 30 minút jazdy od letiska a 20 minút jazdy od hlavného mesta Bridgetownu. Má svoj privátny dok a pozostáva z 156 nádherných apartmánov. V Mauve Unit ponúka 6 apartmánov s výhľadom na more a , Coral Cove, má ďalších 10 apartmánov, z ktorých každý má výhliad na yachtovú zátoku. Väčšina apartmánov v Port St. Charles má súkromný bazén a krytú terasu.

Pokiaľ sa chystáte navštíviť Barbados a plánujete cestu s rodinou alebo veľkou skupinou priateľov, potom sú určené prostorné apartmány s viacerými spálňami a kúpeľňami. Každý apartmán v Port St. Charles má k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, DVD prehrávač, WiFi pripojenie a počítač.

Rezort Port St. Charles ponúka aj niekoľko možností stravovania. V blízkosti nájdete niekoľko reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať svieže miestne jedlo a karibské koktaily. Okrem toho, môžete aj využiť služby vlastného kuchára, ktorý pripraví jedlá priamo v vašom apartmáne.

Na pláži v Port St. Charles máte k dispozícii lehátka a slnečníky a aj dohliadača. Môžete sa potešiť niekoľkými vodnými športami, ktoré sú vám k dispozícii, ako je kajakovanie, šnorchlovanie, windsurfing alebo plachtenie. Okrem toho sa môžete vydať na rybolovnú výpravu alebo objavovať okolitú prírodu.

Ak sa chcete nechať hýčkať, môžete navštíviť Port St. Charles spa, kde si môžete vychutnať rôzne ošetrenia a terapie, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a napätia.

Port St. Charles je ideálnym miestom na pobyt pre tých, ktorí chcú stráviť svoj čas na pláži, majú radi vodné športy alebo sa len chcú relaksovať a vychutnávať si krásne prostredie. Rezort je tiež ideálnym miestom pre svadobné hostiny, firemné akcie a prestížne podujatia. Vytvorte si vašu vlastnú karibskú dovolenku - zarezervujte si pobyt v Port St. Charles na Barbados a zažite karibskú atmosféru s pocitom pohodlia a luxusu.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Port St. Charles


1. Aké je umiestnenie Barbados Port St. Charles?
Barbados Port St. Charles sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Barbados.

2. Ako sa tam dostanem?
Najjednoduchším spôsobom, ako sa dostať do Barbados Port St. Charles, je letecky priletieť na medzinárodné letisko Grantley Adams International Airport a potom pokračovať cestou autom alebo taxíkom do rezortu.

3. Aké možnosti ubytovania ponúka Barbados Port St. Charles?
Barbados Port St. Charles ponúka luxurious residence a apartmány s výhľadom na jachtárske mólo alebo na more. Každá jednotka je plne vybavená a zaručuje súkromie a pohodlie.

4. Aké aktivity sú k dispozícii v Barbados Port St. Charles?
V Barbados Port St. Charles je množstvo možností vodných športov, ako je jachting, rybolov a potápanie. Je tu tiež pláž, bazén, fitnes centrum a tenisové kurty. V blízkosti rezortu môžete navštíviť rôzne reštaurácie, bary a obchody.

5. Existujú v blízkosti niektoré turistické atrakcie?
Áno, v blízkosti Barbados Port St. Charles sa nachádzajú rôzne turistické atrakcie. Patrí sem napríklad muzeum historického letiska v Speightstowne, Pláž Mullins s jej bieleho piesku a Clearwater Bay s krásnymi scenériami.

6. Aké sú možnosti stravovania v rezorte?
V rezorte Barbados Port St. Charles sa nachádza reštaurácia Yacht Club s výbornou kuchyňou a výhľadom na jachty. Hostia si tu môžu vychutnať rôzne jedlá z čerstvých miestnych surovín.

7. Aké sú ceny ubytovania v Barbados Port St. Charles?
Ceny ubytovania v Barbados Port St. Charles sa líšia v závislosti od typu jednotky a sezóny. Odporúča sa kontaktovať rezort priamo alebo si pozrieť ich oficiálnu webovú stránku pre aktuálne ceny.

8. Môžem si rezervovať miesto v prístave pre moju vlastnú jachtu?
Áno, Barbados Port St. Charles umožňuje hostom s vlastnými jachtami rezervovať si miesto v prístave. Je tu dostupná moderná marína so všetkými potrebnými službami.

9. Aký je najbližší letisko k Barbados Port St. Charles?
Najbližšie letisko k Barbados Port St. Charles je medzinárodné letisko Grantley Adams International Airport, ktoré sa nachádza približne 33 km južne od rezortu.

10. Je Barbados Port St. Charles vhodný pre rodiny s deťmi?
Áno, Barbados Port St. Charles je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Rezort ponúka detský bazén, detské ihrisko a rôzne aktivity pre deti.


Počasie Barbados Port St. Charles


Barbados je exotický ostrov v Karibiku, známy svojimi krásnymi plážami, jasnou modrou vodou a teplým tropickým počasím po celý rok. Jedným z najkrajších miest na Barbados je bezpochyby Port St. Charles. Toto malé prístavné mesto v južnej časti ostrova ponúka nielen krásne výhľady, ale aj skvelé počasie, ktoré má neustále priaznivý vplyv na turistov i miestnych obyvateľov.

Počasie v Port St. Charles je typické pre karibský región. Celoročne je teplé a slnečné, s vysokými teplotami a vlhkosťou. Teplota sa pohybuje v rozmedzí od 24°C do 31°C, čo robí z tohto miesta ideálne miesto na dovolenku. Aj keď je územie Barbadosu postihnuté sezónnymi dažďami a hurikánmi, Port St. Charles nie je vystavený na severe ostrova a často uniká závažným následkom týchto prírodných javov.

Port St. Charles má typický tropický podnebný charakteristický pre Barbados. Leto na ostrove trvá takmer celý rok, s malým množstvom zrážok. Najhorúcejšie mesiace sú august a september, kedy teploty môžu dosahovať až 31°C. Nočné teploty sa zvyčajne pohybujú okolo príjemných 24°C. Aj keď je v tomto období počasie teplé a slnečné, je potrebné si vziať opatrnosť pri dlhých výletoch alebo plavbách, aby sa zabránilo prehriatiu a úpalu.

Od novembra do mája je na Barbados prítomná suchá sezóna, kedy prichádza menej zrážok a teploty sú miernym spôsobom chladnejšie. V týchto mesiacoch teploty kolíšu medzi 24°C a 28°C. Väčšina turistov túto dobu považuje za najlepšiu pre návštevu, pretože počasie je stále príjemné a nepravidelné dažde neovplyvňujú plážový zážitok.

Celoročne sa v Port St. Charles udržiava mierna a konštantná vlhkosť, ktorá je spôsobená jeho polohou na pobreží. Veterný podnebný vplyv taktiež prispieva k príjemnému chladeniu a udržiavaniu pohodlnej klímy.

Port St. Charles je teda ideálnym miestom pre príjemnú dovolenku s teplým a slnečným počasím po celý rok. Nehľadiac na sezónne zmeny, Barbados ponúka jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. V prípade, že sa rozhodnete navštíviť túto úchvatnú plážovú destináciu, nezabudnite si so sebou vziať opaľovací krém, slnečné okuliare a plavky, aby ste si mohli vychutnať slnko a teplo tohto malebného miesta.


Dovolenka Barbados Port St. Charles


Barbados je karibský ostrov, ktorý ponúka návštevníkom množstvo príležitostí na oddych, zábavu a dobrodružstvo. Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku na tomto ostrove, môžete sa tešiť na krásne pláže, jemný biely piesok a modrú vodu Karibiku. Jedným z najkrajších miest na Barbados je prístav Port St. Charles.

Port St. Charles je moderný, luxusný prístav, ktorý sa nachádza v severozápadnej časti ostrova. Tento prístav vás očarí svojím krásnym vzhľadom, jasne modrou vodou a bielymi plachetnicami. Port St. Charles ponúka ubytovanie v luxusných vilách a apartmánoch, ktoré majú priamo výhľad na more.

Hlavnou atrakciou prístavu Port St. Charles je jeho marína. Táto marína je najväčšia na celom ostrove Barbados a ponúka návštevníkom množstvo zábavy a zážitkov. Môžete sa prejsť po nádherných plachetniciach, vybrať si z množstva vodných športov alebo sa len tak zrelaxovať na pláži. Taktiež môžete navštíviť neďaleký záliv Speightstown, kde si môžete užiť skvelé vody na plávanie alebo surf.

Ak máte radi dobré jedlo a chcete si pochutnať na výbornej karibskej kuchyni, nájdete v prístave Port St. Charles množstvo skvelých reštaurácií. Reštaurácie ponúkajú široký výber jedál a nápojov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov. Od jedál z morských plodov až po klasické karibské jedlá, všetko máte na dosah ruky.

Ak radi nakupujete, môžete navštíviť neďaleké obchody v meste Speightstown a nájdete tam množstvo miestnych suvenírov, oblečenia a darčekov.

Takže ak chcete stráviť dovolenku v krásnom prostredí, kde nájdete všetko na jednom mieste, od plávania, cez zábavu až po výborné jedlo, rozhodne by ste mali navštíviť prístav Port St. Charles na ostrove Barbados. Je to miesto, ktoré vás očarí nielen svojou krásou, ale aj s jeho jedinečnou atmosférou a vynikajúcou pohostinnosťou. Pridajte sa k výletu, ktorý nikdy nezabudnete a objavte krásy tohto karibského ostrova!


Letenka Barbados Port St. Charles


Barbados je jedným z najkrajších ostrovných rájov Karibiku. Súčasťou tohto ostrova sú pláže s bielym pieskom, kristáľovo čistá voda a teplé slnečné počasie, čo robí z Barbadosu skvelú dovolenkovú destináciu. A keďže turizmus na Barbadosi je rozvinutý, nie je prekvapením, že ostrov má svoje vlastné medzinárodné letisko, ktoré je spojené s rôznymi časťami sveta, vrátane európskych krajín.

Ak plánujete cestovať na Barbados, dobrým miestom na pristátie je letisko Barbados Grantley Adams International Airport. Z letiska je však stále potrebné sa presunúť do niektorého z kúpeľových a turistických rezortov na ostrove. A práve tu prichádza do hry príležitosť využiť letenku do Barbados Port St. Charles.

Port St. Charles je malá prístavná oblasť nachádzajúca sa na severozápade Barbadosu, iba niekoľko kilometrov od letiska. Tento prístav je známy svojou elegance a luxusom. Má prítomnosť exkluzívnych jacht a jachtingových klubov. Okrem toho ponúka aj vybrané reštaurácie, kaviarne a rôzne obchody, čo z neho robí jednu z najobľúbenejších miest pre návštevníkov.

Kým Port St. Charles je známy ako prístav a jachtová destinácia, ponúka aj ostrý kontrast s tým, čo sa nachádza na niekoľko krokov od neho. Pláže a voda v tejto oblasti sú nielen malebné, ale aj nesmierne pôsobivé. Biely piesok a modré more vytvárajú scenériu, ktorú si môžete vychutnať, či už sa rozhodnete ísť na kúpanie, potápať sa alebo jednoducho relaxovať pri mori.

Pre turistov ponúka Port St. Charles aj rôzne atrakcie a aktivity. Môžete sa vydať na vodné športy, ako sú windsurfing, lovenie rýb alebo plachtenie na jachtách, čo je veľmi populárne v tejto oblasti. Môžete tiež navštíviť niektoré z okolitých ostrovov, ako je St. Lucia alebo Grenada, ktoré sú ľahko dostupné z Port St. Charles.

Ak plánujete navštíviť Barbados a hlavne oblasť Port St. Charles, je najlepšie si zabezpečiť letenku čo najskôr. Vyberte si jednu z mnohých medzinárodných leteckých spoločností, ktoré ponúkajú priame lety do Barbadosu. Medzi niektoré z týchto spoločností patrí British Airways, American Airlines a Virgin Atlantic Airways.

Barbados je krásna karibská krajina, ktorá ponúka nádherné pláže, priateľských a pohostinných ľudí a bohatú kultúru. Ak ste zainteresovaní vychutnať si luxusnú dovolenku v rámci karibského ostrova, letenka do Barbadosu Port St. Charles je ideálna voľba pre vás. Užite si svoju cestu a zažite všetko, čo tento ostrov ponúka!


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky