Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Česko Nymburk

Najčastejšie otázky a odpovede Česko Nymburk


Otázka: Kde sa nachádza Nymburk v Česku?
Odpoveď: Nymburk je mesto nachádzajúce sa v Stredočeskom kraji v Českej republike.

Otázka: Aké je najväčšie nákupné centrum v Nymburku?
Odpoveď: Najväčšie nákupné centrum v Nymburku je OC Nymburk.

Otázka: Má Nymburk nejaké historické pamiatky?
Odpoveď: Áno, Nymburk má niekoľko historických pamiatok, vrátane hradu a zvyškov stredovekých hradieb.

Otázka: Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať z Prahy do Nymburku?
Odpoveď: Najlepší spôsob, ako sa dostať z Prahy do Nymburku, je vlakom, ktorý trvá asi 30 minút.

Otázka: Kde v Nymburku sa dajú stuhnúť pekné šachty?
Odpoveď: V Nymburku sa dajú stuhnúť pekné šachty v cukrárni U Lva.

Otázka: Aké sú populárne festivaly v Nymburku?
Odpoveď: Populárne festivaly v Nymburku zahŕňajú Nymburské husitské dny, MFF Juniorfest a Nymburský jarmark.


Ubytovanie Česko Nymburk


Český Nymburk je krásne historické mesto, ktoré sa nachádza iba niekoľko kilometrov od Prahy. Toto mesto je preslávené svojimi krásnymi historickými pamiatkami a lákavou kultúrou. Ak sa rozhodnete navštíviť toto mesto, budete potrebovať pekné ubytovanie.

V Českom Nymburku máte na výber niekoľko rôznych druhov ubytovania, ktoré sa môžu prispôsobiť vašim potrebám a financiám.

Hotel U Kvapilů

Hotel U Kvapilů je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie v historickom meste. Hotel ponúka elegantné izby vybavené všetkým, čo potrebujete na pohodlný pobyt. Hotel U Kvapilů je ideálnym miestom pre páry, rodiny s malými deťmi alebo pre tých, ktorí hľadajú romantiku.

UB Fortna

UB Fortna je skvelým miestom pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupné ubytovanie. Ponúka moderné a dobre zariadené izby, ktoré sú vhodné pre jednotlivcov aj pre skupiny. UB Fortna sa nachádza v krásnej lokalite, v blízkosti mnohých miestnych atrakcií, ktoré treba navštíviť.

Penzion na Vyhlídce

Penzion na Vyhlídce je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v súkromí. Ponúka útulné izby so súkromným sociálnym zariadením, ako aj bezplatný prístup na Wi-Fi. Penzión sa nachádza v krásnej lokalite a ponúka úžasný výhľad.

Apartment u Kina

Ak hľadáte ubytovanie, kde môžete stráviť viac času s rodinou alebo priateľmi, Apartment u Kina je ideálnym miestom pre vás. Ponúka dobre zariadené apartmány, ktoré sú vybavené kuchynským kútom a súkromnou kúpeľňou. Apartment u Kina sa nachádza v centre mesta, v blízkosti mnohých reštaurácií, obchodov a kaviarní.

V Českom Nymburku je niekoľko skvelých miest na ubytovanie, ktoré sa môžu prispôsobiť vašim potrebám a financiám. Bez ohľadu na to, aký druh ubytovania si vyberiete, určite si užijete krásy tohto historického mesta.


Počasie Česko Nymburk


Nymburk je malebné historické mesto, ležiace v Královéhradeckom kraji na severovýchodnom konci Českej republiky. Nymburk je známy pre svoje pozoruhodné parky, historické pamiatky a ako domov slávneho basketbalového klubu. Mesto má vlhké kontinentálne klima s teplými letami a chladnými zimami.

Letné mesiace v Nymburku od júna až do augusta sú teplé s priemernými dennými teplotami okolo 25 °C. Nočné teploty sa pohybujú okolo 13 °C. Prší tu v dostatočnej miere, ktorá udržuje zeleň v parkoch a záhradách zdravou. Letné dni sú dlhé a slnečné, čo ponúka ideálne podmienky na turistiku, cyklistiku a vodné športy na rieke Labe.

Jeseň v Nymburku prichádza vo forme spadnutých listov, ktoré pokrývajú ulice a chodníky. Teploty sa však stále pohybujú okolo 13 °C, čo je pre turistov ďalej príjemné na prechádzky po meste. V novembri, počas prechodu z jesene na zimu teploty začínajú klesať a mesto sa postupne pokrýva snehom.

Zima v Nymburku je chladná, s priemernými teplotami okolo 0 °C a občas s prudkými mrazmi. Lyžovanie je tu populárnym športom v čase, keď sú horské zjazdovky zasnežené. Nymburk má typické vianočné trhy, kde môžete ochutnať české dezerty a kúpiť si tradičné darčeky.

Jar v Nymburku sa prebúdza postupne, teploty stúpajú a parky a záhrady sa opäť menia na ozveny krásy a farieb. Od marca teploty stúpajú a mesto sa mení na oveľa zelenšie a živé miesto. Ideálne podmienky na prechádzky, cyklistiku, ale aj na návštevu pamiatok a kaviarní.

Všeobecne platí, že Nymburk ponúka ideálne podmienky pre turistiku, cyklistiku, vodné športy a letné aktivity. V zime sa môžete tešiť zo zimných športov, ako sú lyžovanie a korčuľovanie. Bez ohľadu na ročné obdobie, Nymburk ponúka turistom množstvo možností na oddych a zážitky.


Dovolenka Česko Nymburk


Nymburk je malebné mesto v srdci Česka, ktoré ponúka bohatú históriu a fascinujúcu architektúru. Ak hľadáte miesto na oddych a relaxáciu, Nymburk je skvelou voľbou pre vašu Českú dovolenku.

Historické centrum mesta je jedným z hlavných turistických miest v Nymburku. Staré námestie ponúka mnoho skvelých možností pre nákupy a obed do príjemnej atmosféry. Okrem toho, tu sú aj mnohé pamiatky, ktoré si môžete pozrieť, ako je kostol sv. Jiljí, radnica alebo barokový kaštieľ.

Navyše, v Nymburku sa taktiež nachádza plavba na rieke Labe, čo je skvelá príležitosť na preskúmanie starých pamiatok a krásnej prírody.

Milovníci umenia by mali navštíviť mnoho galérií, ktoré ponúkajú rôzne výstavy a zostavy, vrátane Galérie Město Nymburk alebo Galérie u Anubisových.

Ak ste športový typ, môžete si vyskúšať golf na miestnom 18 jamkovom ihrisku. Ponúka sa tiež mnoho cyklistických trás a turistických miest v okolí, kde sa môžete skvelo uvoľniť a preskúmať zaujímavé miesta.

Okrem toho, niekedy počas leta sa v Nymburku konajú rôzne festivaly a podujatia, ktoré prinášajú k meste energiu a šarm.

Celkovo, Nymburk je miesto, kde si môžete vychutnať oddych a užívať si krásy Česka. Toto miesto je vhodné pre každého, či už ste milovník kultúry, starých pamiatok alebo športu, Nymburk má pre každého niečo. Preto odporúčam navštíviť tento skvost Česka a vychutnať si skutočne fantastickú dovolenku.


Letenka Česko Nymburk


Letenky jsou v dnešní době velmi žádané a to hlavně díky růstu cestovního ruchu. Lidé cestují za prací, dovolenou či za rodinou a letadla jsou většinou nejrychlejší a nejkomfortnější způsob, jak se dostat na místo určení. Pokud se chystáte cestovat do Nymburka, malého města v Česku, čeká na vás několik možností, jak si zajistit letenku.

Letiště v Praze

Nejblíže k Nymburku je letiště v Praze. V Praze můžete nalézt dva velké letiště: Václava Havla a Letiště Kbely. Pokud přiletíte do Prahy, máte dvě možnosti, jak se dostat do Nymburka. První možnost je autobusem nebo vlakem. Autobus, který vás odveze z letiště do Nymburka, jede pravidelně každou hodinu a cesta trvá přibližně hodinu a půl. Druhou možností je půjčit si auto a jet sami. V tom případě rychleji dorazíte a budete mít více volnosti.

Letiště v Mnichově

Pokud nechcete přiletět do Prahy, můžete využít letiště v Mnichově, které se nachází v Německu, ale není to daleko od Nymburka. Pokud se rozhodnete pro přistání v Mnichově, můžete si půjčit auto a jet do Nymburka, což trvá přibližně 3 hodiny, nebo si zajistit přepravu autobusem.

Letiště v Králové Hradci

Třetí možností, jak se dostat na místo, je letiště v Králové Hradci. To se nachází v královéhradeckém kraji a je vzdálené přibližně 100 kilometrů od Nymburka. Z letiště můžete pokračovat vlakem nebo autobusem.

Cena letenky

Ceny letenek se liší v závislosti na termínu cesty a letišti, ze kterého letíte. Pokud se chcete dostat levněji, zvažte cestu mimo sezónu. Pokud chcete cestovat vícekomfortně, nabízí se si zarezervovat křesla v první třídě.

Závěr

Letenka Česko Nymburk se dá pořídit různými způsoby a z různých letišť. Pokud budete hledat, určitě najdete přesně to, co hledáte. Doufáme, že tento článek vám pomohl a nabídl inspiraci, jak se dostat na místo určení snadno a rychle.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky