Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Chorvátsko Selce

Ubytovanie Chorvátsko Selce


Selce je krásne chorvátske letovisko na pobreží Jadranského mora, ktoré si získava srdcia turistov z celého sveta. Okrem krásneho mora a pláží ponúka aj množstvo ubytovacích možností, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších hostí.

Ubytovanie v Selce je dostupné pre každého, v závislosti na finančných možnostiach a preferenciách. Pre tých, ktorí radi cestujú s karavanom alebo stanom, sú k dispozícii kempingy, ktoré ponúkajú veľké stany, sprchy, toalety a pripojenie na elektrinu. Okrem toho sú tu aj mnohé chatky, v ktorých sa ubytujete pohodlne a komfortne.

Pre tých, ktorí hľadajú viac luxusu, sú tu hotely a apartmány. Hotely sú zvyčajne situované priamo na pláži a ponúkajú vám všetko, čo si môžete želať. Mnohé z nich majú vlastné bary, reštaurácie a bazény. Väčšina hotelov v Selce má aj wellness centrá, masáže a fitness centrá, ktoré vám pomôžu relaxovať a zrelaxovať sa.

Pre tých, ktorí radšej majú viac súkromia a nezávislosti, sú k dispozícii apartmány. Väčšina apartmánov má vlastné parkovisko, kuchynku a balkón alebo terasu s výhľadom na more. Sú situované v tichých a pokojných oblastiach Selca. Niektoré apartmány ponúkajú aj súkromný vstup na pláž, čo umožňuje plné súkromie pri dovolenkách.

Zhrnutím, Selce ponúka ideálne ubytovacie možnosti pre každého. Nezáleží na tom, či máte radi luxus alebo radšej viac súkromia, Selce má pre vás niečo, čo si určite obľúbite. Práve preto si mnohí návštevníci Selca radi vracajú späť, aby si užili ďalšiu letnú dovolenku v krásnom prostredí a priateľskej atmosfére, ktoré Selce ponúka.


Najčastejšie otázky a odpovede Chorvátsko Selce


1. Ako sa dostanem do Chorvátska Selce?
- Do Chorvátska Selce sa môžete dostať autom, vlakom, autobusom alebo lietadlom. Najbližšie medzinárodné letisko je v Záhrebe.

2. Aká je najlepšia doba na návštevu Chorvátska Selce?
- Chorvátsko Selce je obľúbené letovisko, ktoré môžete navštíviť počas letných mesiacov, keď je teplé počasie a otvorené väčšina miestnych zariadení.

3. Ktoré pláže sú najkrajšie v Chorvátsku Selce?
- Niektoré z najkrajších pláží v Chorvátsku Selce sú plážaj Vodenica, pláž Slaven, pláž Rokan a pláž Kacjak.

4. Kde sa nachádza najbližší supermarket v Chorvátsku Selce?
- Najbližší supermarket sa nachádza v centre mesta, blízko prístavu.

5. Aké sú možnosti ubytovania v Chorvátsku Selce?
- V Chorvátsku Selce je možné nájsť rôzne typy ubytovania, vrátane hotelov, apartmánov, penziónov a kempov.

6. Ktoré atrakcie a pamiatky môžem navštíviť v Chorvátsku Selce?
- Niektoré z populárnych atrakcií v Chorvátsku Selce sú Zámok Gradina, Kostol sv. Krištofa, Kultúrny dom a nádherné pláže.

7. Kam môžem ísť na výlet z Chorvátska Selce?
- Z Chorvátska Selce sa môžete vybrať na výlety do blízkych miest ako Rijeka, Opatija, Crikvenica alebo prekrásne ostrovy Krk, Rab a Pag.

8. Aké sú typické jedlá a nápoje v Chorvátsku Selce?
- V Chorvátsku Selce môžete ochutnať typické chorvátske jedlá ako sarma, cevapcici, peka, čierny rizoto a tradičný chorvátsky pršut. Z nápojov sú populárne červené a bié víno, pálenka a pivo.

9. Ktoré aktivity sa dajú robiť v Chorvátsku Selce?
- V Chorvátsku Selce si môžete vychutnávať plážové aktivity ako plávanie, potápanie a slnenie. Okolie ponúka aj možnosti turistiky, cyklistiky a vodných športov.

10. Aké je počasie v Chorvátsku Selce?
- Počasie v Chorvátsku Selce je cez leto teplé a slnečné, s priemernými teplotami okolo 25-30 stupňov Celzia. V zime sa teploty pohybujú okolo 5-10 stupňov Celzia.


Letenka Chorvátsko Selce


Chorvátsko Selce: Prímorský ráj plný krás a dobrodružstiev

Chorvátsko je jednou z najobľúbenejších letných destinácií pre mnohých turistov z celého sveta. Medzi najobľúbenejšie miesta patrí aj malé pobrežné mesto Selce, ktoré sa nachádza na jadranskej riviére, len pár kilometrov od známeho letoviska Crikvenica.

Selce je skutočnou perličkou na chorvátskom pobreží. Toto kúpeľné letovisko ponúka všetko, čo si turista môže priať: krásne pláže, čisté more, príjemné počasie, kvalitné ubytovanie, skvelú gastronómiu a mnoho aktivít pre zábavu a oddych.

Prvým lákadlom pre turistov, ktorí letia do Selce, sú nádherné pláže. Piesočnaté, kamienkové či skalnaté - v Selce si každý nájde pláž, ktorá ho osloví. Teplá a čistá voda Jadranského mora je ideálna na plávanie, potápanie či vodné športy. Rovnako nádherná je aj podmorská flóra a fauna, ktorú si môžete obdivovať pri potápaní. Milovníci slnka si môžu oddýchnuť na niektorej z mnohých slnečných pláží, zatiaľ čo tí aktívne založení si môžu vyskúšať šnorchlovanie alebo windsurfing.

Okrem pláží je Selce známe aj stredomesta s bohatou históriou. Prechádzka po úzkych uličkách je skvelý spôsob, ako objaviť krásu tohto letoviska. Môžete sa vydať k moru, obdivovať jeho pokojnú krásu a pokračovať do historického centra, kde nájdete množstvo pekne zachovaných historických budov. Nenechajte si ujsť kostol Svätého Juraja, ktorý je typickým príkladom chorvátskej architektúry.

Milovníci adrenalínu sa v Selce iste nenudia. Ponúka množstvo outdoorových aktivít, ako napríklad cyklistiku, turistiku alebo plachtenie. Môžete si prenajať bicykle a ísť objavovať okolité kopce a vinice, alebo sa vydať na výlet do blízkeho národného parku Plitvické jazerá, ktorý je jedným z najkrajších prírodných zázrakov v celej Chorvátsku.

Po dni plnom dobrodružstiev si v Selce môžete vychutnať aj skvelú chorvátsku kuchyňu. Zvyknutá kombinovať najlepšie z talianskej, gréckej a tureckej kuchyne, čakajú vás jedlá, ktoré vás ohromia množstvom chutí a vôní. Nezabudnite ochutnať morské špeciality, ako sú čerstvé ryby, mäkké krevety a chutné morské plody.

Letenka do Selce vám otvára brány prírody, kultúry a relaxácie. Môžete sa tešiť na slnečné pláže, pestrý vodný svet, historické pamiatky a mnoho aktivít, ktoré vyhovujú každému. Ak uvažujete o dovolenke v Chorvátsku, neváhajte, letenka do Selce je prvým krokom k jedinečnému zážitku na chorvátskom pobreží.


Počasie Chorvátsko Selce


Chorvátsko Selce je nádherné pobrežné mesto, ležiace na pobreží Jadranského mora. Jeho krása a atraktívnosť sú umocnené aj tým, že sa nachádza v kraji s priaznivým stredomorským podnebím. Teploty sú miernym a prevažujú slnečné dni, čo robí Selce ideálnym miestom pre dovolenku a relaxáciu.

Letné obdobie v Selce je príjemne teplo s maximálnymi teplotami dosahujúcimi priemerne 28 až 32 stupňov Celzia. Teploty môžu občas dosiahnuť aj vyššie hodnoty, ale vďaka miernemu pobrežnému vetru je vzduch vzdušný a príjemný. Tieto ideálne podmienky sú skvelé pre plážové aktivity, ako napríklad opaľovanie, plávanie, potápanie alebo surfovanie.

Zima v Selce je mierna s priemernými teplotami okolo 10 až 15 stupňov Celzia. Aj keď je to pre niektorých príliš chladné na kúpanie, mnoho turistov stále cestuje do Selce v zime, aby si užili pokojnejšiu dovolenku a objavili krásu tejto oblasti bez veľkej turistickej sezóny. Práve v zime si môžete vychutnať prechádzku popri pobreží, skúsiť si tradičnú chorvátsku kuchyňu a objaviť bohatú kultúru miesta.

Jesenné a jarné obdobie v Selce sú tiež veľmi príjemné. Teploty sa pohybujú okolo 15 až 20 stupňov Celzia, čo je ideálne pre prechádzky a aktivity na voľnom vzduchu. Zelené kopce a kvitnúce ovocné stromy pridávajú pôvab tejto oblasti a robia z nej ideálne miesto pre romantické prechádzky a objavovanie okolitých dediniek.

Na rozdiel od iných častí Chorvátska, Selce má relatívne malé množstvo zrážok počas celého roka. Prakticky všetky mesiace majú nízky počet dní s dažďom, čo je perfektné pre tých, ktorí si chcú vychutnať slnečné a suché počasie. Búrky sú zriedkavé a pamätné, čo umožňuje dlhé a príjemné dni strávené vonku.

Celkovo je Selce vďakabližšiem teplomorským podnebím ideálnym miestom pre dovolenku a relaxáciu. S priemernými teplotami okolo 15 až 30 stupňov Celzia počas väčšiny roka je tu vždy ideálny čas na to, aby ste si užili pláže, ukázali si water sporty alebo jednoducho strávili čas v prírode. Nech už sa rozhodnete ísť do Selce v letnom, zimnom, jesennom alebo jarnom období, určite si užijete fantastické počasie a pohostinnosť tejto krásnej chorvátskej destinácie.


Dovolenka Chorvátsko Selce


Selce je malé a malebné letovisko na chorvátskom pobreží, ktoré sa nachádza v Kvarnerskom zálive. Súčasťou prímorskej obce Crikvenica, Selce je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokojné a relaxačné dovolenky pri mori. Toto typické jadranské letovisko ponúka krásne pláže, kľudnú atmosféru a vynikajúcu dostupnosť k rôznym atrakciám a zaujímavostiam.

Selce je obľúbenou destináciou turistov vďaka svojej bohatej histórii a nádhernému prírodnému prostrediu. Prechádzka po malebnom promenádnom pásme, ktoré sa tiahne popri jadranskom pobreží, je nevyhnutnosťou pre každého návštevníka. Na jednej strane sa týči horský masív Velebit a na druhej strane sa otvára nekonečné modré more.

Pláže v Selce sú známe svojou krásou a čistotou. Modrá vlajka, ktorou sú niektoré pláže ocenené, je dokladom ich vysokých hygienických a environmentálnych štandardov. Jemný piesok a čistá voda prilákajú turistov z celého sveta. Okrem kúpania si môžete vyskúšať rôzne vodné športy, ako napríklad windsurfing, vodné lyžovanie alebo potápanie.

Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, Selce a jeho okolie ponúkajú širokú škálu možností. Môžete si prenajať bicykel a preskúmať okolitú prírodu, alebo sa vydať na túru do prírodnej rezervácie Medvjednica, ktorá je známa svojimi prekrásnymi panoramatickými výhľadmi. Ak preferujete vodné aktivity, môžete sa vybrať na rybolov alebo si prenajať loď a objaviť miestne skalnaté zátoky a opustené pláže.

Selce je tiež bohaté na kultúrne a historické dedičstvo. Môžete navštíviť miestne múzeum a spoznať históriu regiónu, alebo navštíviť jednu z niektorých kostolov a kaplniek v okolí. Určite by ste nemali vynechať návštevu blízkeho mesta Crikvenica, kde môžete navštíviť stredoveký hrad Frankopan alebo prejsť sa po starom prístavnom meste.

Selce je aj ideálnym miestom pre gurmánov. Miestne reštaurácie ponúkajú širokú paletu tradičných chorvátskych jedál, ktoré sú založené na čerstvých morských plodoch a zelenine. Nebudete mať problém nájsť čerstvé ryby, najmä tuňáka a sadovnicu, ktoré sú miestne špeciality.

Selce je miestom, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily. Jeho príležitosti na relaxáciu a zábavu sú takmer neobmedzené. Nech už hľadáte dobrodružstvo, kultúrnu skúsenosť alebo len pokojnú dovolenku pri mori, Selce vám to všetko ponúka.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky