Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)

Letenka Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Ak sa chystáte na dovolenku do Chorvátska, určite nezabudnite navštíviť krásny ostrov Brač. Na tomto malebnom ostrove sa nachádza malé a pokojné prímorské mestečko Supetar. Aby ste sa sem mohli dostať pohodlne a rýchlo, odporúčame Vám zabezpečiť si letenku do Chorvátska.

Letenka na ostrov Brač zahŕňa let z vášho miesta odletu do najbližšieho letiska na Brači. Väčšina turistov si vyberá letenku na najbližšiu veľkú letiskovú destináciu v Chorvátsku, ktorou je Split. Z tohto letiska si môžete zabezpečiť odvoz do prístavu v Splitu, kde sa nalodíte na trajekt, ktorý vás bezpečne prevezie na ostrov Brač a do mesta Supetar.

Výber letenky je možné uskutočniť cez rôzne letecké spoločnosti, no najväčšie množstvo letov z rôznych miest ponúka letisková destinnácia Split. Môžete si vybrať medzi rôznymi aerolinkami a časmi letu podľa svojho uváženia a potrieb. Odporúčame Vám sledovať ceny leteniek až pokiaľ neobjavíte vhodnú a výhodnú ponuku, ktorá Vám vyhovuje.

Po prílete na letisko v Splitu vás čaká krátky transfer k prístavu, kde môžete využiť trajekt alebo katamarán. Cesta trajektom na ostrov Brač je veľmi príjemná, pretože máte možnosť obdivovať krásu Jadranského mora a okolité ostrovy. V prípade, že si zarezervujete letenku, je dobré si zabezpečiť aj miesto na trajekte dopredu, pretože miest je obmedzené.

Po príchode do prístavu v Supetare vám okamžite ukradne srdce jeho pokojné prostredie, útulné uličky a úchvatné pobrežie. Supetar je malé mestečko s príjemnou atmosférou, kde sa môžete oddýchnuť a načerpať nové sily. Má mnoho krásnych pláží, kde si môžete užívať slnečné lúče a čisté more.

Ak si chcete oddýchnuť od všetkých starostí, Supetar je pre vás ideálnym miestom. Máte tu množstvo možností na prechádzky, cyklistiku, vodné športy a samozrejme aj mnoho reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať chutné chorvátske jedlá a nápoje.

Letenka do Chorvátska a následný transfer na ostrov Brač vám zaručia jednoduchý a pohodlný spôsob, ako sa dostať na túto malebnú destináciu. Nech už ste milovník prírody, pláží, kultúry alebo jednoducho chcete zažiť pokojnú letnú dovolenku, Supetar vás určite nezklame.


Ubytovanie Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Supetar je jedným z najkrajších miest na ostrove Brač v Chorvátsku, ktorý ponúka množstvo zaujímavých miest a aktivít pre návštevníkov. Ak si plánujete dovolenku v tejto oblasti, príjemné ubytovanie v Supetar je tou správnou voľbou.

Mesto Supetar je známe svojou krásnou plážou, kde si môžete vychutnať príjemné až tropické teplo, krištáľovo čisté more, sýtďavý biely piesok, a to všetko s krásnym výhľadom na okolité ostrovy. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie v Supetar, môžete si vybrať z množstva hotelov, viliek a apartmánov.

V Supetare sa nachádza množstvo kvalitných hotelov, ktoré svojim hosťom ponúkajú komfort a pohodlie počas celého pobytu. Niektoré z najlepších hotelov sú napríklad hotel Osam, Hotel Villa Adriatica alebo Hotel Amor. Všetky tieto hotely sa nachádzajú blízko pláže, ponúkajú moderné a elegantné izby, ktoré sú vybavené všetkými základnými vybaveniami a majú tiež prístup na internet.

Ak hľadáte trochu väčšiu slobodu a súkromie, môžete zvážiť ubytovanie v apartmánoch v Supetare. Nachádzajú sa tu apartmány pre rôzne počty ľudí, od malých apartmánov pre jednu osobu až po väčšie apartmány pre viac ako šesť osôb. Väčšina apartmánov sa nachádza iba kúsok od pláže a sú vybavené všetkým potrebným vybavením. Mnoho apartmánov má aj kuchyne, kde si môžete pripraviť vlastné jedlo, a toto vám umožní ušetriť peniaze a mať väčšiu slobodu aj v stravovaní.

V Supetare nájdete aj krásne, upravené vily s bazénmi, ktoré sú často rovnako drahé ako niektoré hotely. Väčšina z nich sa však nachádza v kľudnej časti mesta, kde si môžete vychutnať pokoj a ticho. Vily sú často vybavené kuchyňami, satelitnou TV a sú aj klimatizované, čo Vám umožní využiť možnosti, ktoré ponúka pekný čas na ostrove.

Konečne ak by ste chceli navštíviť Supetar, mesto ponúka veľa rôznych možností ubytovania. Môžete si vybrať z rôznych typov miest v závislosti od Vašich preferencii a Vašich požiadaviek a skúsiť čarovný kúsok Jarne alebo leta na ostrove Brač. Verím, že sa Vám bude v Supetare páčiť, a že tu nájdete svoj vytúžený hotel, apartmán alebo vilu.


Dovolenka Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Supetar, malé prímorské mestečko na chorvátskom ostrove Brač, je jedným z najobľúbenejších letovísk pre dovolenkových turistov. Súčasťou obce je aj isté histórie s vlastnej Hrádza, rybárska prístava a útulných uličiek tohto malebnej obce, ktoré jej dodávajú príjemnú atmosféru.

Jednou z hlavných atrakcií Supetaru je jeho pláž. Pláže v tejto oblasti sú známe svojou krásnou, jemnou piesočnatou plážou a čistým azúrovým morom. Hostia majú na výber medzi viacerými plážami, vrátane pláže Banj, Vlacica a Tri Mosta, kde si môžu oddýchnuť a relaxovať pod vysokými borovicovými stromami.

Ale Supetar nie je len o plážach. Mesto ponúka aj množstvo kultúrnych a historických pamiatok. Jednou z nich je kostol svätého Petra, ktorý je postavený v neoklasicistickej štýle a je známy svojou nádhernou freskou. Ďalšou zaujímavou pamiatkou je dominikánsky kláštor z 16. storočia, ktorý dnes slúži ako múzeum a galéria. Návštevníci môžu obdivovať rôzne umelecké diela a historické exponáty.

Ak máte radi aktívny oddych, v Supetare nebudete sklamaní. Môžete si prenajať bicykle a objavovať okolie, ktoré ponúka prekrásne panoramatické výhľady. Okrem toho môžete využiť aj ponuku vodných športov, ako je potápanie, plachtenie alebo jazda na vodnom skútri.

Chorvátsko je tiež známe svojou vynikajúcou kuchyňou a v Supetare si nemôžete nechať ujsť skúsenosť so skvelými miestnymi jedlami. V meste sa nachádza množstvo reštaurácií a podnikov, kde si môžete vychutnať čerstvé ryby, typické chorvátske špeciality a úžasné morské plody. Nezabudnite si tiež ochutnať miestne víno, ktoré je známe pre svoju kvalitu a chuť.

Na dovolenku v Supetare je ideálny čas na jar a na jeseň, keď je počasie prijemné a nie je tak preplnené turistami ako v letných mesiacoch. Cestovanie na ostrov Brač je pohodlné a jednoduché, pretože je dostupný trajektom z prístavu Split.

Celkovo povedané, dovolenka v Supetare je perfektnou voľbou pre tých, ktorí túžia po oddychu a relaxácii na krásnych plážach, spoznávaní histórie a kultúry a vychutnávaní výnimočnej miestnej kuchyne. Ak sa chystáte na dovolenku v Chorvátsku, rozhodne by ste mali zvážiť Supetar na ostrove Brač ako jedno z vašich cieľov.


Počasie Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Chorvátsko je známe svojou krásnou prírodou a jasnými modrými vodami Jadranského mora. Jedným z najobľúbenejších miest na dovolenku v Chorvátsku je Supetar, ktorý sa nachádza na ostrove Brač. Toto malebné mestečko je ideálnym miestom pre tých, ktorí si chcú užiť slnko, more a prírodu.

Keď hovoríme o počasí v Supetare, musíme zdôrazniť, že jeho poloha na pobreží Jadranského mora ovplyvňuje mierny stredomorský podnebný charakter. To znamená, že tu panujú mierny a vlhký zimy a horúce, suché a slnečné letá.

Jar je obyčajne teplejšia, s priemernými teplotami dosahujúcimi približne 15 °C až 20 °C. Tento ročný čas je vhodný na prechádzky po Supetare a obdivovanie kvitnúcej prírody. V tomto období môžete tiež očakávať rôzne miestne festivaly a podujatia, ktoré by vás mohli zaujať.

Letá v Supetare sú horúce a slnečné s vysokými teplotami. Priemerné denné teploty sa pohybujú od 25 °C do 30 °C, pričom morská voda dosahuje príjemných 22 °C až 25 °C. Táto kombinácia príjemného počasia a teplého mora vás láka k osviežujúcemu kúpaniu. Je však dôležité si pamätať na dostatočnú hydratáciu a ochranu pred slnkom počas horúcich letných mesiacov.

Jeseň je tiež milou sezónou v Supetare, keď sa teploty začnú míňať. Priemerná teplota klesá na približne 15 °C až 20 °C, čo je príjemné pre prechádzky a objavovanie ostrova. Morská voda sa však stále drží na relatívne teplých 20 °C, takže je stále možnosť si užiť kúpanie.

Zimy v Supetare sú miernou a vlhkou. Priemerné denné teploty sa pohybujú od 10 °C do 15 °C, pričom morská voda je chladná až studená, okolo 13 °C. Turistická sezóna je v tomto období menej intenzívna, ale to neznamená, že nemá svoje čaro. Pre tých, ktorých láka pokoj a tiché chvíle, môže byť zima ideálnym časom na návštevu Supetaru.

V každom prípade je dôležité sledovať predpovede počasia pred cestou do Supetaru, pretože počasie sa môže líšiť od očakávaní. Príroda je nádherná počas celej sezóny, ale niektoré aktivity a plánovanie vonkajších výletov môžu byť ovplyvnené aktuálnymi poveternostnými podmienkami.

Ak sa rozhodnete navštíviť Supetar na ostrove Brač, môžete sa tešiť na nádherné počasie väčšinu roka. Bez ohľadu na ročné obdobie, Supetar vás očarí svojou prírodou, kulturou a pohostinnosťou miestnych obyvateľov.


Najčastejšie otázky a odpovede Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


1. Ako sa dostanem z letiska Split do Supetaru?
Odpoveď: Po prílete na letisko Split môžete využiť rôzne spôsoby dopravy ako napríklad taxík, autobus alebo trajekt. Odporúča sa využiť trajekt, ktorý vás dovezie z prístavu Split priamo do prístavu Supetar na ostrove Brač.

2. Aké sú najlepšie pláže v Supetare?
Odpoveď: V Supetare sa nachádzajú viaceré krásne pláže. Medzi najobľúbenejšie patrí pláž Banj, Vrilo Beach a Pláž Lučica. Všetky tieto pláže majú čistú vodu a ponúkajú možnosti na relaxáciu a oddych.

3. Ktoré atrakcie by som nemal/a prehliadnuť v Supetare?
Odpoveď: Pri návšteve Supetaru by ste mali určite navštíviť starý mestský centr, kde sa nachádza kostol sv. Petra. Okrem toho môžete prezrieť aj ďalšie historické pamiatky, ako napríklad kaštieľ Splitska vo vedľajšom meste.

4. Kde môžem nájsť ubytovanie v Supetare?
Odpoveď: Supetar ponúka rôzne možnosti ubytovania, vrátane hotelov, apartmánov, penziónov a súkromných domov. Môžete buď vyhľadávať online alebo kontaktovať cestovnú kanceláriu, ktorá vám pomôže s rezerváciou ubytovania.

5. Aké sú možnosti pre zábavu a reštaurácie v Supetare?
Odpoveď: V Supetare nájdete rôzne reštaurácie, bary a kaviarne, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a pitie. Okrem toho môžete využiť aj rôzne športové aktivity, napríklad plávanie, potápanie, windsurfing a vodné športy.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky