Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Chorvátsko Vodice

Najčastejšie otázky a odpovede Chorvátsko Vodice


Otázka: Aké sú najlepšie pláže vo Vodicích?

Odpoveď: Vodicami preteká niekoľko pláží, z ktorých najlepšie sú pláža Blue Beach, pláža Srima, pláža Punta i pláža Hangar.

Otázka: Kde sa nachádza najlepšie miesto na nákupy vo Vodicích?

Odpoveď: Najlepšia oblasť na nákupy v Vodicích je hlavná nákupná ulica Šime Ljubića, na ktorej sa nachádza množstvo obchodov so suvenírmi a módou.

Otázka: Aké sú najlepšie reštaurácie vo Vodicích?

Odpoveď: Medzi najlepšími reštauráciami vo Vodicích sú restaurácia Konoba Toni, Trattoria Tereza, Konoba Vodice a Riva.

Otázka: Kde sa nachádza najlepší nočný život vo Vodicích?

Odpoveď: Najlepším miestom na nočný život v Vodicích je kaviareň Hacienda, klub Hookah Beach Vodice, klub Exit i Luna Bar.

Otázka: Aké sú najlepšie aktivity, ktoré sa dajú robiť vo Vodicích?

Odpoveď: Medzi najlepšími aktivitami, ktoré sa dajú robiť vo Vodicích, sú jazda na kajaku, potápanie, paragliding a vodné športy.


Dovolenka Chorvátsko Vodice


Chorvátsko je jedným z najoblúbenejších cieľov pre letné dovolenky. Tento kraj cez leto prináša úžasné teplú a suchú počasie, čisté pláže, azúrové more a dokonalé miesta na oddych a relaxáciu. Ak si chcete dopriať naozaj nezabudnuteľnú dovolenku, môžeme vám jednoznačne odporučiť pobyt v meste Vodice.

Mesto Vodice leží na pobreží Jadranského mora, medzi dvoma najväčšími chorvátskymi mestami, Zadrom a Splitom. Okrem obdivovania pôvabného morského krajiny má táto lokalita pre turistov tiež veľa iných atrakcií.

Medzi najpopulárnejšie miesta v okolí patrí návšteva národných parkov Krka a Kornati. Tieto krásne prírodné pamiatky ponúkajú nezabudnuteľné zážitky pre milovníkov prírody a turistov. Krka je známa svojimi vodopádmi, kde si môžete užiť plávanie alebo sa prejsť okolo výskytu miešajúcich sa farieb riek a vodopádov. Kornati ponúka záplavu malebných ostrovov, s ich nedotknutou faunou a flórou, kde si môžete prezrieť aj námorných cicavcov.

Vodice takisto ponúkajú veľa možností na zábavu a oddych. Amfiteáter ponúka počas leta open-air koncerty a filmové projekcie. Množstvo reštaurácií a barov ponúka tradičné jedlá a pivo v miestnom štýle. Pláže v okolí s jemným pieskom a čistým morom sú neodolateľné.

Vodice sú veľkou časťou pobrežia a pláže sú dostupné z celého mesta. Zároveň ponúkajú aj množstvo súkromných pláží, kde si môžete užiť súkromie v kruhu priateľov. Okrem plávania a slnenia sa na pláži, môžete si tiež prenajať loď alebo vodné skútre a vyskúšať si rôzne vodné aktivity.

Ak chcete stráviť nezabudnuteľnú letnú dovolenku v Chorvátsku, mesto Vodice je ideálnym miestom na odpočinok. Ponúknu vám nespočetné množstvo krásnych zážitkov a nezabudnuteľných zážitkov. Mesto je ideálne pre mladých ľudí, rodiny alebo páry a garantujeme vám, že budete mať vynikajúcu dovolenku.


Ubytovanie Chorvátsko Vodice


Chorvátsko je jednou z najobľúbenejších letných destinácií pre Slovákov i Čechov. Toto pobrežné kúpeľné mesto, Vodice, sa nachádza v Dalmácii, priamo na pobreží Jadranského mora.

Jedným z kľúčových faktorov pre úspešnú dovolenku je samozrejme kvalitné ubytovanie. Vodice ponúkajú širokú škálu možností, takže si každý nájde to, čo bude vyhovovať jeho požiadavkám a peňaženke.

Ak si potrpíte na luxusné prostredie a máte radi komfort, potom si môžete vybrať z rozmanitých hotelov a hotelových komplexov. Najväčšie hotely sa nachádzajú v blízkosti pláže a ponúkajú svojim hosťom širokú škálu služieb a vybavenia. Medzi najsilnejšie značky patrí napríklad Hotel Olympia Sky alebo Hotel Punta.

Ak by ste však uprednostnili skôr súkromné ubytovanie za rozumnú cenu, môžete zvoliť apartmány alebo penzióny. Tento typ ubytovania sa v meste Vodice skutočne darí, takže nájdete množstvo ponúk na internete. Väčšina apartmánov sa nachádza v okolí centra, priamo pri pláži alebo v tichých oblastiach zahrada.

Ak chcete byť blízko more, môžete sa ubytovať aj v kempoch, z ktorých jeden sa nachádza priamo v blízkosti pláže. Pre tých, ktorí majú radi autentické prostredie a často cestujú s karavanom alebo stanom, táto možnosť je ideálnou voľbou.

Celkovo platí, že pre ľudí, ktorí hľadajú skvelé ubytovanie v krásnom prostredí, by mala byť Vodice určite na zozname destinácií na ich ďalšiu letnú dovolenku. Súčasná variabilita v ponuke ubytovania umožní vybrať si ten správny priestor pre tých, ktorí radi relaxujú v komforte alebo pre fanúšikov prirodzeného a autentického prostredia.


Letenka Chorvátsko Vodice


Chorvátsko je jednou z najobľúbenejších letovísk pre turistov z celého sveta. Svojou krásnou prírodou, krištáľovo čistou vodou, nádhernými plážami a historickými pamiatkami vám ponúka ideálne miesto na letnú dovolenku. Medzi najobľúbenejšie destinácie v Chorvátsku patrí aj mesto Vodice. Ak chcete navštíviť toto krásne mesto, môžete si vybrať z množstva leteniek do Vodíc.

Vodice sa nachádzajú na strednom pobreží Chorvátska, na južnom konci Zadarskej riviéry. Toto mestečko s viac ako 8 000 obyvateľmi má niečo pre každého – od nádherných pláží s krištáľovo čistou vodou, po historickej pamiatky a množstva aktivít pre turistov. Pre návštevníkov, ktorí hľadajú nejaké dobrodružstvo, sú k dispozícii ponuky na rafting, potápanie, loďkovanie a iné vodné aktivity. Ďalšou veľmi populárnou atrakciou sú nádherné zátoky a malé ostrovy, ktoré sú ideálne na pikniky a romantické výlety.

Ak chcete navštíviť Vodice, môžete si vybrať z mnoho rôznych leteniek do tejto časti Chorvátska. Ceny leteniek sa líšia v závislosti od toho, odkiaľ lietadlo odlieta a koľko času pred plánovaným odletom si letenku rezervujete. Okrem toho, lety často lietajú z rôznych letísk, takže si môžete vybrať letisko, ktoré sa nachádza najbližšie k vašej lokalite. Najlacnejšie letenky do Vodíc nájdete v období mimo turistickej sezóny, kedy sú ceny leteniek oveľa nižšie.

Celkovo Vodice ponúkajú ideálne miesto pre dovolenku, bez ohľadu na to, či chcete navštíviť tento krásny kúsok Chorvátska s rodinou, priateľmi alebo partnerom. Okrem toho, vďaka letenke do Vodíc sa dostávate rýchlo a pohodlne do tohto nádherného mesta. Zarezervujte si letenku do Vodíc ešte dnes a užite si niekoľko dní na jednej z najkrajších častí Chorvátska.


Počasie Chorvátsko Vodice


Chorvátsko Vodice je nádherné miesto, kde sa dajú prežiť skvelé dovolenky. Okrem krásnych pláží a vody, ktorá má tyrkysovú farbu, má Vodice aj veľmi príjemné počasie.

Leto v Chorvátsku Vodice je teplé, suché a slnečné. Teploty sa pohybujú okolo 30 °C a môžu dokonca dosiahnuť aj 35 °C. V júli a auguste je najteplejšie a na pláži sa dá vysávať teplo dňa až do večerných hodín. Práve preto je večerný čas ideálny na prechádzku po meste, nákupy alebo posedenie v reštaurácii.

Od septembra sa teploty postupne znižujú a dá sa povedať, že je to tiež ideálny čas na dovolenku. Teploty sú stále príjemné, voda je ešte teplá a počasie už nie je také horúce. Obdobie jesene je tiež veľmi príjemné na turistiku v okolí Vodíc či návštevu miestnych pamiatok.

Zima v Chorvátsku Vodice je relatívne miernejšia ako u nás. Priemerné teploty sa pohybujú okolo 10-15 °C, ale počas chladných dní sa teploty môžu dostat aj pod 0 °C. V zime padá aj trošku snehu, ale ani sneženie nie je veľmi časté. Počasie v zime je skôr vlhké s miernejším vetrom. To ale neznamená, že sa na dovolenku v lete nedajú zažiť aj vianočné trhy a zimné športy.

Jar v Chorvátsku Vodice je obdobie, keď sa začínajú teploty pomaly zvyšovať a prvé slnečné lúče sa prelámajú cez mraky. Teploty sú stále dosť chladné na to, aby sa dalo nosiť bunda, ale dajú sa už cítiť prvé príznaky letnej sezóny. V apríli a máji je už možné ísť na pláž a tam sa obliecť do prvých krátkejších oblečkov.

Celkovo, počasie v Chorvátsku Vodice je príjemné celý rok. Letné mesiace sú ideálne pre dovolenky na pláži, jesenné sú vhodné pre turistiku a zimu môžete tráviť prechádzkami po meste. Ak plánujete návštevu Vodíc, určite si pozrite, kedy by ste mali ísť a prispôsobte si svoju dovolenku podľa toho , aké počasie v danom období očakávať.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky