Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Gabon N'Gomo Safari Park

Počasie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon je krásna africká krajina, ktorá sa nachádza na západnom pobreží kontinentu. Je známy svojou bohatou prírodnou a divokou faunou a flórou. Jedným z obľúbených miest na návštevu je N'Gomo Safari Park, ktorý je domovom viacerých zvierat a ponúka jedinečný zážitok pre milovníkov prírody.

Keďže park leží v tropickom podnebnom pásme, počasie tu je teplé a vlhké počas celého roka. Gabon má dve hlavné obdobia dažďov - dlhšie obdobie dažďov od októbra do apríla a suchšie obdobie od mája do septembra. V týchto mesiacoch môžu návštevníci očakávať vyššiu vlhkosť a teploty dosahujúce priemerných hodnôt okolo 30 °C.

Počas obdobia dažďov môže byť príroda ešte viac úchvatná, keďže sa prebúdzajú kvety a zeleň žiaria bohatými farbami. Je však potrebné si uvedomiť, že v tomto období môže dôjsť k častým záplavám a zvýšenému výskytu komárov a iných hmyzov, preto je dôležité si vziať vhodnú odev a repelent na hmyz.

Počas suchšieho obdobia sú teploty mierne nižšie a je tu nižšia vlhkosť v ovzduší. Toto je výhoda pre tých, ktorí nie sú takí odolní voči výraznej vlhkosti. Vďaka menšej kúpelnosti atmosféry budete mať lepšiu možnosť vidieť divoké zvieratá, keďže sa snažia dostať k vode. Väčšina návštevníkov toto obdobie uprednostňuje, pretože je to ideálny čas na safari a pozorovanie zvierat v prírode.

Ak plánujete navštíviť N'Gomo Safari Park, odporúča sa si pred cestou skontrolovať predpoveď počasia, aby ste sa pripravili na vhodné podmienky. Taktiež je vždy dôležité mať pri sebe primerané oblečenie, obuv a ochranu pred komármi a iným hmyzom, aby ste si mohli plnohodnotne užívať svoju návštevu.

Gabon N'Gomo Safari Park je fascinujúce miesto, ktoré ponúka vzácne zážitky a príležitosti na pozorovanie divokej prírody. Nech už sa rozhodnete navštíviť počas dažďového obdobia alebo suchého obdobia, môžete sa tešiť na úžasné zábery zvierat a jedinečnú krásu tejto desivetskej krajiny.


Ubytovanie Gabon N'Gomo Safari Park


Ak plánujete cestu do Gabonu a hľadáte perfektné miesto na ubytovanie, potom by ste mali zvážiť návštevu Gabon N'Gomo Safari Parku. Tento safari park ponúka jedinečný zážitok a umožňuje vám vypočuť si prírodu a divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Gabonu, Libreville. Nachádza sa na rozsiahlych pozemkoch a ponúka rôzne druhy ubytovania pre svojich návštevníkov. Môžete si vybrať medzi kempami v stane, chatkami alebo luxusnými vilami, v závislosti od vašich preferencií.

Ak preferujete autentický zážitok, môžete si zvoliť ubytovanie v kempe v stane. Tieto stany sú vybavené všetkými potrebnými prvky, ktoré vám poskytnú pohodlie počas vášho pobytu. Ts Fani Naye Kemp je jeden z najpopulárnejších kempov v safari parku. Nachádza sa priamo na brehu rieky a ponúka nádherný výhľad na okolitú prírodu. Budete mať možnosť sledovať žirafy, slony a iné divoké zvieratá, ktoré sa pohybujú v blízkosti kempu.

Pre tých, ktorí preferujú väčší komfort, Gabon N'Gomo Safari Park ponúka aj chatky. Tieto chatky sú postavené s ohľadom na prírodné prostredie a ponúkajú súkromie a pohodlie počas vášho pobytu. Mnohé z nich majú vlastnú terasu, kde si môžete vychutnať raňajky s výhľadom na zvieratá, ktoré blúdia po parku.

Pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie, Gabon N'Gomo Safari Park disponuje aj elegantnými vilami. Tieto vily sú vybavené súkromným bazénom, moderným nábytkom a poskytujú maximálne pohodlie. Ponúkajú krásny výhľad na okolitú prírodu a sú ideálne pre tých, ktorí očakávajú prvotriedne zázemie súčasne s prirodzeným prostredím.

Okrem skvelej ponuky ubytovania, Gabon N'Gomo Safari Park ponúka aj rôzne aktivity a zážitky pre svojich návštevníkov. Môžete si zájsť na prehliadku parku so skúseným sprievodcom a mať tak možnosť pozorovať zvieratá zblízka. Okrem toho môžete ísť na safari, kde budete mať príležitosť vidieť rôzne druhy zvierat, vrátane goríl, levov, leopardov a mnohých ďalších.

Ak teda hľadáte nezabudnuteľné miesto na ubytovanie v Gabone, neváhajte kontaktovať Gabon N'Gomo Safari Park. Tento safari park vám ponúka pôsobivé zážitky, luxusné ubytovanie a možnosť byť súčasťou prírody a divokých zvierat. Nech už si vyberiete kemp, chatku alebo vilu, určite budete mať úžasný čas a dožijete sa nezabudnuteľných zážitkov na život a na pamiatku.


Dovolenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park: Perfektná dovolenka pre milovníkov divočiny

Ak ste nadšencom dobrodružstva a túžite po neuveriteľnom zážitku na dovolenke, potom určite musíte navštíviť Gabon a N'Gomo Safari Park. Tento park ležiaci v západnej Afrike je jedným z najlepších miest na svete na kvalitnú safari a jedinečné stretnutie s divočinou.

Gabon je známy svojím bohatým biodiverzitou, ktorá zahŕňa viac ako 20 národných parkov a chránených území. N'Gomo Safari Park, s rozlohou viac ako 3500 štvorcových kilometrov, patrí k najvýznamnejším a najnavštevovanejším parkom v krajine. Poskytuje domov pre širokú škálu druhov zvierat vrátane nosorožcov, goríl, slonov, levov, gepardov a iných vzácnych druhov.

N'Gomo Safari Park je skutočne dobrodružnou krajinou, s hustými dažďovými lesmi, vodnými cestami a obrovskými otvorenými plánami, ktoré vytvárajú dokonalý domov pre divé zvieratá. Hlavnou atrakciou parku je sledovanie živej zveri, ktoré je zabezpečené skúsenými speváckymi sprievodcami. Tí vás prevezmú na safari v aute alebo na lodi a ukážu vám niektoré z najúžasnejších zvierat, aké kedy uvidíte.

Môžete sa tešiť na sledovanie častokrát ohrozených druhov ako napríklad goríl, ktorého habitat je v N'Gomo Safari Parku jedným z najdôležitejších. Tieto veľké zvieratá vás svojou pôsobivosťou a silou určite ohromia. Ak máte šťastie, môžete sa dokonca stretnúť aj so vzácnymi nosorožcami, ktorých populácia klesá kvôli nezákonnému a nekontrolovanému kožedobe.

K dispozícii sú tu aj rôzne atrakcie pre tých, ktorí hľadajú ďalšie výzvy. Môžete si napríklad vypožičať kajak a preplávať sa riekami parku, čo vám umožní získať úplne iný pohľad na okolitú krajinu a zvieratá. Ďalšou možnosťou je treking po jednom z mnohých turistických chodníkov, ktoré vás zavedú do ich prirodzeného prostredia a umožnia vám lepšiu interakciu s prírodou.

Aby ste maximalizovali svoje skúsenosti v N'Gomo Safari Parku, odporúča sa rezervovať pobyt v jednom z blízkych kempov alebo luxusných safari lodží. Tieto ubytovacie zariadenia zabezpečia, že budete mať prístup k všetkým potrebným pohodliam a zabezpečenie. Okrem toho si môžete vychutnať aj skvelú kuchyňu založenú na miestnych surovinách a jedinečnú atmosféru.

Dovolenka v Gabone N'Gomo Safari Park bude určite nezabudnuteľným zážitkom pre tých, ktorí túžia po kontakte s prírodou a úžasnými zvieratami. Je to skvelá príležitosť na objavovanie a verejný úkaz najrozmanitejšej fauny v Afrike. Takže si vezmite svoj foťák, svoju dobrodružnú ducha a pripravte sa na jednu z najúžasnejších dovoleniek vašeho života v tomto nádhernom časti sveta.


Najčastejšie otázky a odpovede Gabon N'Gomo Safari Park


Q: Aké zvieratá môžem vidieť v Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Naša safari park ponúka k návšteve zvieratá ako slony, žirafy, zebry, antilopy, levy, gepardy, hyeny, krokodíly a mnoho ďalších.

Q: Koľko stojí vstupenka do parku Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Cena vstupenky sa líši v závislosti od vekovej kategórie návštevníka. Pre dospelých je cena 20 eur, pre deti a študentov 15 eur a pre deti do 3 rokov je vstup do parku zdarma.

Q: Je potrebné rezervovať vstupenky vopred?
A: Áno, odporúčame vopred rezervovať vstupenky, najmä počas sezóny, keď je park vyhľadávaný.

Q: Má park vlastné reštaurácie alebo stravovacie možnosti?
A: Áno, v safari parku máme reštauráciu s ponukou jedál a nápojov.

Q: Je možné si vypozičať dalekohľad alebo inú optiku na pozorovanie zvierat?
A: Áno, na návštevu sa môžete pripraviť tým, že si v parku zakúpite dalekohľad alebo inú optiku na pozorovanie zvierat.

Q: Ako dlho by som mal stráviť v parku?
A: Odporúčame stráviť v parku minimálne pol dňa, aby ste prešli cez všetky časti parku a videli všetky zvieratá.

Q: Môžem si priniesť vlastné jedlo a nápoje do parku?
A: Áno, je možné si priniesť vlastné jedlo a nápoje do parku, ale prosíme o to, aby ste si odniesli aj svoje odpadky.

Q: Môžem si so sebou vziať svojho domáceho miláčika?
A: Nie, z dôvodu bezpečnostných opatrení a ochrany zvierat v parku nie je dovoľené vstupovať so svojimi domácimi zvieratami.

Q: Platia sa poplatky za parkovanie v parku Gabon N'Gomo Safari Park?
A: Nie, parkovanie je v našom safari parku zdarma.


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je jedným z najpopulárnejších turistických cieľov pre milovníkov prírody a divokého sveta. Nachádza sa v srdci Gabonu, krajiny v strednej Afrike s bohatou biodiverzitou a úchvatnou krajinou.

Široká verejnosť môže navštíviť tento park vďaka dostupnosti leteniek, ktoré umožňujú rýchle cestovanie a pohodlný prístup ku krásam tohto územia. Letenky do Gabonu N'Gomo Safari Park sú k dispozícii z rôznych častí sveta a môžu byť získané prostredníctvom rôznych leteckých spoločností.

Cesta začína pristátím na medzinárodnom letisku Léon M'ba v hlavnom meste Libreville. Z letiska môžete ľahko získať transfer do N'Gomo Safari Parku, ktorý je vzdialený len niekoľko hodín jazdy. Po príchode do parku sa môžete tešiť na nezabudnuteľný zážitok v jednom z najlepších safari parkov v celej Afrike.

Gabon N'Gomo Safari Park je domovom mnohých druhov exotických zvierat, vrátane slonov, šimpanzov, goríl, lesových sliepok a mnohých ďalších. Tí, ktorí navštívia tento park, majú možnosť vidieť tieto zvieratá vo svojej prirodzenej divočine a sledovať ich v ich prirodzenom prostredí.

Jeden z najväčších predností tohto parku je jeho starostlivosť o zachovanie prírody. Zamestnanci parku sa zasadzujú o ochranu a udržanie biodiverzity prostredníctvom rôznych programov na ochranu životného prostredia. Títo zamestnanci ponúkajú aj vzdelávacie prehliadky a informačné centrum, kde návštevníci môžu získať vzácne vedomosti o týchto úžasných tvoroch a ich ekosystémoch.

Okrem prehliadok a zamierovania na divoké zvieratá, návštevníci môžu tiež vychutnať rôzne outdoorové aktivity, ako je turistika, rybolov či pozorovanie vtákov. V parku je tiež niekoľko ubytovacích zariadení, kde visitory môžu stráviť noc a skutočne si vychutnať atmosféru a zvuky divočiny.

Návšteva Gabon N'Gomo Safari Park je jednoducho nezabudnuteľným zážitkom, ktorý ponúka nekonečné možnosti poznávania a ochutnávania exotického a divokého prostredia. S pomocou leteniek je prístupný pre každého milovníka prírody, ktorý túži zažiť blízky kontakt s exotickými zvieratami a krásou gabonskej prírody.

Preto si naplánujte svoju návštevu Gabonu N'Gomo Safari Parku a zakúpte si letenky, ktoré vám umožnia preniknúť do tejto úžasnej krajiny. Budete ohromení tým, čo tu nájdete - úchvatnou krajinou, divokými zvieratami a zážitkami, ktoré budete mať iba raz v živote. Nezmeškajte túto príležitosť a zažite safari, o ktorom ste vždy snívali!


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky