Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Gambie Fajara Golf Course

Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Fajara Golf Course


Otázky a odpovede týkajúce sa Gambie Fajara Golf Course:

1. Aké sú otváracie hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Fajara Golf Course je otvorený denne od 7:00 do 19:00.

2. Koľko stojí hráčske greenfee v Gambie Fajara Golf Course?
- Hráčske greenfee na jeden deň stojí 4000 dalasi (asi 67 eur).

3. Je potrebné rezervovať si miesto na hranie vopred?
- Áno, je lepšie si miesto na hranie rezervovať vopred, najlepšie telefonicky alebo cez e-mail.

4. Môže sa tu hrať aj golfový kurz?
- Áno, Fajara Golf Course ponúka aj golfový kurz pod vedením skúsených trénerov.

5. Je tu možnosť zapožičania golfových palíc?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je možnosť zapožičania golfových palíc.

6. Aké sú rozmerové špecifikácie ihriska?
- Fajara Golf Course má 18 dier s parom 64 a celkovou dĺžkou približne 4 km.

7. Je v okolí možné ubytovanie?
- Áno, v okolí Fajara Golf Course sa nachádza niekoľko hotelov a resortov, kde si môžete rezervovať ubytovanie.

8. Je herecká veža na golfovom ihrisku?
- Áno, na golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course sa nachádza herecká veža, ktorá je súčasťou ozvučenia ihriska.

9. Je tu možnosť stravovania priamo na ihrisku?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je k dispozícii aj reštaurácia, kde si môžete počas hry objednať občerstvenie.

10. Je potrebné byť členom klubu na hranie na Gambie Fajara Golf Course?
- Nie, na hranie na Golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course nie je potrebné byť členom klubu, ale je lepšie si miesto na hru rezervovať vopred.


Dovolenka Gambie Fajara Golf Course


Ak hľadáte exotické miesto na dovolenku, Gambie by mohla byť vaša voľba. Tento malý štát v západnej Afrike ponúka širokú paletu turistických atrakcií, vrátane nádherných pláží, miestnej kultúry a histórie a skvelých golfových ihrísk, medzi ktoré patrí Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course je považovaný za najlepšie golfové ihrisko v celom štáte. Nachádza sa na pobreží Atlantického oceánu, na juhu Gambie, v oblasti Fajara. Toto ihrisko je postavené na pozemku starého koloniálneho domu a je plné vysokých palmových stromov a zelených plôch. Je to skutočne nádherné miesto a ponúka nádherný výhľad na pobrežie.

Ihrisko je otvorené pre verejnosť a nie je vyhradené iba pre členov golf klubu. Preto je to ideálne miesto pre návštevníkov, ktorí si chcú užiť skvelé golfové zážitky počas svojej dovolenky v Gambii. Ihrisko má 18 jamiek s rôznymi ťažkosťami, takže si môžete vybrať, akú úroveň náročnosti chcete.

V Fajara Golf Course sa konajú aj rôzne golfové turnaje a majstrovstvá, ktoré prilákajú golfových nadšencov zo všetkých kútov sveta. Ak ste amatérsky golfista, môžete sa zúčastniť tohto turnaja a získať skúsenosti s hrou a stretnúť sa s ľuďmi s rovnakými záujmami.

Okrem toho poskytuje Fajara Golf Course aj školu golfu pre začiatočníkov alebo pre tých, ktorí by chceli zlepšiť svoje golfové zručnosti, čo z neho robí ideálny cieľ pre rodinnú dovolenku.

Ak by ste sa chceli ubytovať blízko Fajara Golf Course, môžete si vybrať z niekoľkých hotelov, ktoré sa nachádzajú v okolí. Nachádzajú sa tu tiež rôzne reštaurácie, kde si môžete vychutnať tradičné gambijské jedlo, ako sú tieňové ryby alebo jollof ryža.

Väčšina turistov sa zameriava predovšetkým na pláže Gambie, ale ak milujete golf, Fajara Golf Course je určite miesto, ktoré by ste nemali prehliadnuť počas svojej dovolenky v tejto krajine. Toto nádherné ihrisko vám poskytne skvelú príležitosť pre zábavu a oddych v skvelej golfovej atmosfére.


Počasie Gambie Fajara Golf Course


Gambie je západoafrická krajina, ktorou prechádza priemyselný pás a oceánsky prúd. Táto kombinácia faktorov spôsobuje jedinečné a veľmi príjemné podnebie počas celého roka.

Fajara Golf Course, ktoré sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Gambie, Banjulu, je jedným z miest, kde môžete zažiť toto úžasné počasie. Tento známy golfový rezort sa nachádza priamo na brehu Atlantického oceánu, čo mu dáva výhodu vynikajúcich poveternostných podmienok pre golfistov a návštevníkov.

Počasie v Fajara Golf Course je veľmi stabilné a príjemné počas celej sezóny. Teploty sa pohybujú medzi 24 ° C a 31 ° C, s minimálnymi výkyvmi v teplejších mesiacoch od decembra do apríla. Vďaka svojej polohe pri Atlantickom oceáne je tu príjemný morský vánek, ktorý zmierni horúce letné dni.

Zima v Gambii je obdobie od novembra do apríla. Počas tejto doby je suché počasie s minimálnym množstvom zrážok a priemernými teplotami okolo 25 ° C až 30 ° C. Je to ideálna doba pre návštevníkov, ktorí sa chcú vyhnúť horúcemu a vlhkému lete, ale stále si užiť príjemné počasie bez dažďa.

Leto v Gambii trvá od mája do októbra. Počas tohto obdobia je o niečo horúcejšie s priemernými teplotami dosahujúcimi 30 ° C až 35 ° C. Ale vďaka blízkosti oceánu a morským vánkom zostáva počasie stále pohodlné. Morský vánek zabezpečuje príjemnú chladivosť a umožňuje golfovým hráčom a návštevníkom užívať si aktivity vonku bez nadmerného potenia.

Okrem príjemného počasia je Fajara Golf Course tiež obklopený krásnou prírodou a nádhernými plážami. Počasie v tejto oblasti umožňuje návštevníkom využiť tieto kvality a užiť si krásu prírody a oceánu.

Ak hľadáte miesto s príjemným počasím pre golfovanie a oddych, Fajara Golf Course v Gambii je ideálna voľba. Jeho úžasné počasie počas celej sezóny, spolu s pohodlným morským váňom a nádhernou prírodou, sa postarajú o to, aby váš pobyt bol nezabudnuteľným zážitkom.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Fajara Golf Course: Ideálny cieľ pre golfistov v Gambia

Gambia, známa aj ako"Krajina úsmevcov", je populárnou turistickou destináciou v západnej Afrike. Svojím krásnymi plážami, bohatou prírodou a teplým podnebím láka návštevníkov z celého sveta. Okrem toho je Gambia tiež domovom pre niekoľko vynikajúcich golfových ihrísk, ako napríklad Fajara Golf Course. Toto golfové ihrisko je bezpochyby jedným z najlepších v celej krajine a je skvelou voľbou pre všetkých golfistov, ktorí hľadajú novú výzvu.

Fajara Golf Course sa nachádza v blízkosti hlavného mesta Gambie, mesta Banjul. Jeho poloha je výhodná pre turistov a domácich hráčov, ktorí chcú stráviť príjemné chvíle na golfovom ihrisku. S rozlohou 18 jemne upravených jamiek je toto ihrisko dostatočne veľké na to, aby poskytlo golfistom dostatok priestoru a možností na ich hru.

Samotný Fajara Golf Course je navrhnutý s ohľadom na prírodné prostredie a dodržiava miestnu flóru a faunu. S hustými porastami stromov a kríkov, ktoré obklopujú jamky, golfisti sa môžu tešiť na scenériu, ktorá je nielen krásna, ale aj očarujúca. Je tu aj jazierko, ktoré osviežuje a oživuje celkový imidž ihriska.

Hra na Fajara Golf Course sa bude iste rovnako páčiť hráčom všetkých úrovní. Je to ideálne pre začiatočníkov, ktorí chcú vyskúšať tento šport po prvý raz, ale aj pre skúsených golfistov, ktorí potrebujú náročnú výzvu. Vzhľadom na jeho náročnú konštrukciu a rozlohu, hráči si môžu vychutnať hru plnú rôznych fáz a ťažkostí.

Okrem samotného golfovania si hráči môžu užívať aj ďalšie zaujímavé aktivity na ihrisku. Fajara Golf Course poskytuje vynikajúce zázemie, vrátane reštaurácie, kde si môžete oddýchnuť a ochutnať miestne špeciality. Taktiež je tu klubovňa, kde sa získajú nové kontakty a popri hraní si môžete posedieť s priateľmi alebo sa stretnúť s novými ľuďmi s podobnými záujmami.

Pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax po golfovaní, Fajara Golf Course ponúka aj krásne pláže v dosahu. Po namáhavom dni na ihrisku si môžete oddýchnuť na piesočnatej pláži a užívať si teplú slnečnú kúpeľ. Presne to, čo potrebujete, ak chcete doplniť svoj golfový zážitok o trochu luxusu a oddychu.

Ak plánujete návštevu Gambie a ste milovníkom golfa, Fajara Golf Course je miesto, kam sa určite vydať. Jeho krásna poloha, dobre udržiavané ihrisko a široké možnosti vám poskytnú nezabudnuteľný golfistický zážitok. Bez ohľadu na váš golfový výkon, Fajara Golf Course vás núti vychutnať si krásu Gambie a prináša úplnú spokojnosť z hry.


Ubytovanie Gambie Fajara Golf Course


Ak hľadáte exotickú dovolenku, ktorá zahrnie slnko, pláže a golfové hry, Gambie je ideálnym miestom pre vás. A keďže viete, že ubytovanie je kľúčovým faktorom pri plánovaní dovolenky, nezabudnite si rezervovať izbu v hoteli Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course sa nachádza v srdci Gambie, v oblasti Fajara, a je jediným golfovým ihriskom v krajine. Tento tropický raj je známy svojimi nepretržitými slnečnými dnami a fúkaním oceánskeho vetra, čo poskytuje ideálne podmienky pre golfové hry počas celej sezóny. Golfoví nadšenci budú očarení rozmanitosťou ihriska, ktoré kombinuje otvorené fairwaye s korčuľujúcimi bunkrami a malebnými vodnými plochami.

Avšak Fajara Golf Course nie je iba o hre. Okrem golfového ihriska, ponúka aj luxusné ubytovanie pre návštevníkov. Hotel Fajara Golf Course poskytuje komfortné izby so všetkým, čo potrebujete pre oddych a relaxáciu. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená súkromnou kúpeľňou, klimatizáciou, televíziou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Z väčšiny izieb je možné obdivovať jedinečné výhľady na golfovú ihrisku a okolitú prírodu.

Okrem komfortného ubytovania sa v areáli hotela nachádzajú aj ďalšie vynikajúce zariadenia, ktoré vám umožnia užiť si plnohodnotnú dovolenku. Budete mať prístup k bazénu, kde si budete môcť dopriať osviežujúce plávanie, a po dni strávenom na ihrisku si môžete oddýchnuť v kaviarni alebo reštaurácii. Hotelový personál je priateľský a ochotný a vždy sa postará o vaše pohodlie a spokojnosť.

Okrem golfovej hry a relaxácie v hoteli máte aj možnosť objaviť krásy Gambie. Blízkosť hlavného mesta Banjulu a jej historických pamiatok, ako je napríklad slávny Arch 22, vám umožní spoznať bohatú kultúru a históriu krajiny. Návšteva tradičných trhov vás zas obohatí o autentický zážitok a ochutnávku miestnych pochúťok.

Ak plánujete dovolenku, kombinujúcu golf a oddych pri mori, Fajara Golf Course v Gambii je pre vás to pravé miesto. Ubytovanie v hoteli Fajara Golf Course vám zabezpečí komfort a luxus, ktoré si zaslúžite. Nech vám táto dovolenka ponúka svieži vietor na ihrisku, teplo slnka a relaxáciu na piesočnatej pláži.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky