Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Maurícius Mont Choisy Le Golf

Letenka Maurícius Mont Choisy Le Golf


Maurícius bola vždy považovaná za jedno z najkrajších miest na svete, s jeho bledými piesočnatými plážami, tyrkysovými oceánmi a prírodnou krásou vrchnej triedy. V tomto raji sa nachádza prímorské letovisko Mont Choisy, ktoré je obľúbenou destináciou pre turistov z celého sveta. Ak túžite po exkluzívnom zážitku a dokonalom oddychu, letenka do Mont Choisy Le Golf je ideálnou voľbou pre vás.

Mont Choisy Le Golf je jednou z najprestížnejších golfových rezortov na Mauritius. Encyklopedické jeho oválne ihrisko so zeleňou trávnatou plochu si zachováva vynikajúcu povahu ostrovných zalesnených ávií. Nachádza sa na severe ostrova v krásnej lokalite Mont Choisy, ktorá je vzdialená len pár minút chôdze od turisticky vyhľadávaného letoviska Grand Baie.

K dispozícii sú dve perfektne udržiavané 18-dierové ihriská, ktoré ponúkajú výnimočný zážitok pre golfistov všetkých úrovní. Mont Choisy Le Golf sa môže pochváliť vynikajúcou infraštruktúrou vrátane moderného klubového domu, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni na ihrisku. Existuje aj tréningový stredisko s lekciami od profesionálnych hráčov golfa, ktoré je veľmi vhodné pre začiatočníkov a tí, ktorí chcú zdokonaliť svoje techniky.

Okrem golfových sídel ponúka Mont Choisy ďalšie luxusné ubytovacie možnosti. Hotely a rezorty v tejto oblasti sú známe svojou vynikajúcou pohostinnosťou a kvalitou služieb. Môžete si vybrať medzi širokou škálou možností, od elegantných rezortov s výhľadom na oceán až po súkromné vily súkromnými bazénmi a exkluzívnymi zariadeniami. Všetko je navrhnuté tak, aby ste si užili dokonalý oddych a pohodlie.

Okrem golfovania a relaxu na pláži tu môžete tiež objavovať bohatú kultúru a prírodu Mauritiusu. Možnosti na výlety a aktivity sú nekonečné. Môžete navštíviť históriu hlavného mesta Port Louis, navštíviť slávne botanické záhrady Pamplemousses alebo urobiť si romantickú plavbu na lodi v okolitých lagúnach.

Pre cestovateľov, ktorí túžia po luxuse a nespútanom kráľovstve, letenka do Mont Choisy Le Golf je tým najlepším darčekom, ktorý môžete sebe alebo iným poskytnúť. Nechajte sa unášať prírodnými krásami a oddychom na palme pod strechou modrého neba. Zarezervujte si letenku ešte dnes a pripravte sa na fascinujúce dobrodružstvo na ostrove Mauritius.


Ubytovanie Maurícius Mont Choisy Le Golf


Maurícius je ostrov s nádhernými plážami a prvotriednymi turistickými atrakciami. Ak chcete zažiť všetko, čo vám krajina môže ponúknuť, mali by ste si naplánovať pobyt v ubytovaní Mont Choisy Le Golf.

Mont Choisy Le Golf je unikátny pozemok na severozápade Mauritiusu, ktorý je obklopený tropickými záhradami a ktorý si získal renomé ako jeden z najlepších golfov na ostrove. Toto ubytovanie vás zahrnie do jeho pohodlnosti a zároveň budete mať možnosť prežiť nablízku miestne kultúry oblasti.

Mont Choisy Le Golf ponúka luxusné domy, ktoré sú dokonalé pre každého turistu, ktorý sa chce osviežiť a zrelaxovať, ale zároveň chce zažiť vzrušujúce chvíle a energiu ostrova. Hospodársky prosperujúce oblasti, ktoré sa nachádzajú nedaleko od ubytovania, umožňujú turistom oceniť zaujímavosti miestneho života a kuchyne. Okolie Mont Choisy Le Golf udržiava zaujímavú atmosféru a ponúka množstvo aktívnych a pasívnych riešení pre trávenie voľného času.

Ubytovanie Mont Choisy Le Golf je výhodné pre tých, ktorí sa chcú zahrnúť do únikov na pláži, ale zároveň by radi boli blízko k miestam histórie, ako je zámok Cap Malhereux. Pre tých, ktorí preferujú pôžitok pri dobrej spoločnosti, je v okolí množstvo miest a aktivít pre rodiny a priateľov, vrátane horských turistických aktivít a vožnje na surf, odacky a skateboardu.

Maurícius Mont Choisy Le Golf ponúka to najlepšie z obidvoch svetov, keďže je ideálnym miestom pre turistov, ktorí chcú opiť zmysly klamivými scenériami a ďalšími aktivitami. Sústredenie na oddych pod palcom až do vašeho posledného dňa na ostrove. Mont Choisy Le Golf je perfektným miestom pre dovolenku a zárukou kvalitného pobytu, o ktorom budete ešte dlho spomínať.


Počasie Maurícius Mont Choisy Le Golf


Maurícius je známy svojím nádherným počasím a jedným z jeho najobľúbenejších miest na dovolenku je Mont Choisy Le Golf. Toto letovisko sa nachádza na severozápade ostrova a je obľúbené nielen pre svoje krásne pláže, ale aj pre svoje skvelé počasie.

Maurícius leží v juhozápadnom Indickom oceáne a má tropické podnebie. To znamená, že na Mont Choisy Le Golf si môžete užívať teplé a slnečné dni počas celého roka.

Teploty na ostrove sú mierné a stabilné počas celej sezóny. Počas dní dosahuje teplota priemernú hodnotu okolo 25 až 30 stupňov Celzia, čo je perfektné na plážové aktivity a vodné športy. V noci sa teplota zvyčajne neklesá pod 20 stupňov, čo znamená, že je stále príjemne teplý, čo vám umožní vychutnať si večerné aktivity v pohodlí.

Maurícius je známy aj svojimi jasnými modrými oblohami a slnečnými dnami. Priemerný počet slnečných hodín je v októbri až marci približne 8 až 9 hodín denne. Tieto hodiny slnka sú dostatočné na to, aby ste si mohli užiť svoju dovolenku na pláži a na golfovom ihrisku.

Január až marec sú najteplejšie mesiace na ostrove Maurícius. V tomto období sa teploty môžu zvýšiť až na 35 stupňov Celzia. Je však potrebné dodať, že v týchto mesiacoch môže pravidelne pršať, čo prináša osvieženie po horúcom dni.

Keď príde na zimné mesiace júl až september, teploty klesajú na približne 20 až 25 stupňov Celzia. V týchto mesiacoch býva na ostrove suchšie obdobie, keďže je to obdobie zimnej predchádzajúcej vetrovky, takže je možné zažiť menej zrážok.

Celkovo je počasie na Mauritiusi ideálne takmer počas celého roka. To znamená, že bez ohľadu na to, ktoré obdobie si vyberiete na návštevu Mont Choisy Le Golf, môžete očakávať teplé a slnečné počasie. Vaša dovolenka bude spojená s krásnymi plážami, čistým modrým morom a skvelým golfovým zážitkom.

Ak hľadáte miesto s dokonalým počasím, kde si môžete užiť slnko, more, pláže a golf vo veľkolepej kombinácii, Mont Choisy Le Golf na Mauríciu je ideálnou voľbou. Nech už navštívite tento rajský ostrov v lete alebo v zime, budete mať príležitosť zažiť úžasné a nezabudnuteľné dovolenky v tých najkrajších scénach.


Dovolenka Maurícius Mont Choisy Le Golf


Maurícius je ostrov v Indickom oceáne, známy svojou plážovou atmosférou, jasnými modrými vodami a bohatým podmorským životom. Jedným z najpopulárnejších miest na ostrove je Mont Choisy Le Golf, ktorý ponúka dokonalé prostredie pre tých, ktorí hľadajú kombináciu relaxácie a golfového vyžitia.

Mont Choisy Le Golf je prekrásne golfové šíravy, ktoré sa nachádzajú na severe ostrova Maurícius. Je to najdlhšia pláž na ostrove s jemným bielym pieskom, a preto je obľúbeným miestom pre milovníkov slnka a oceánu. Svojím exotickým prostredím, obklopeným kokosovými palmami a tropickou vegetáciou, je to miesto, kde si môžete skutočne oddýchnuť od každodenného ruchu.

Okrem krásnej pláže je Mont Choisy Le Golf aj golfovým komplexom, ktorý poskytuje prvotriedne golfové ihrisko. Svojou scenicé detailom a dizajnom prilákalo pozornosť mnohých golfových enthusiastov. Dosťíchnutie miestneho golfíka je zážitkom samým o sebe. Ihrisko je postavené s ohľadom na prírodné prostredie, s možnosťou hrania na bielych piesočných plážach so skvelým výhľadom na oceán. Je to výnimočné miesto, kde si môžete užívať golfové výzvy a zároveň vychutnávať nádherné scenérie, ktoré ostrov ponúka.

Okolo Mont Choisy Le Golf sa nachádza niekoľko luxusných rezortov a hotelov, ktoré ponúkajú ubytovanie s výhľadom na lagúnu a golfové ihrisko. Tieto rezorty majú rôzne reštaurácie, bary, kaviarne a wellness centrá, takže si môžete vychutnať nielen golfovú hru, ale aj vynikajúce jedlo a relaxáciu v luxusnom prostredí.

Maurícius je známy aj svojim bohatým podmorským životom, a preto je Mont Choisy Le Golf skvelým miestom na šnorchlovanie a potápanie. V jasných vodách sa nachádza množstvo farebných korálových útesov a školiek tropických rýb, ktoré vás potešia svojou krásou a diverzitou.

Ak hľadáte dokonalú dovolenku, ktorá kombinuje relaxáciu na pláži, golfové vyžitie a bohatý podmorský život, Mont Choisy Le Golf na ostrove Maurícius je miestom pre vás. S jeho nádhernými plážami, prvotriedne golfovým ihriskom a luxusnými rezortmi vás určite očarí a poskytne vám nezabudnuteľné zážitky. Nech je to pre vás romantická dovolenka alebo rodinná dovolenka, Mont Choisy Le Golf vám poskytne to najlepšie z Mauríciusu.


Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Mont Choisy Le Golf


Q: Čo je Mont Choisy Le Golf?

A: Mont Choisy Le Golf je golfový rezort na Mauríciu, ktorý ponúka nádherné prostredie pre golf, relaxáciu a odpočinok.

Q: Kde sa nachádza Mont Choisy Le Golf?

A: Mont Choisy Le Golf sa nachádza na severozápade ostrova Maurícius v blízkosti obľúbených turistických destinácií, ako sú Grand Baie a Trou aux Biches.

Q: Aké miestnosti ponúka Mont Choisy Le Golf?

A: Mont Choisy Le Golf ponúka štýlové a elegantné apartmány s jedným, dvomi alebo tromi spálňami, ktoré sú vybavené moderným nábytkom a vybavením.

Q: Aké zariadenia sú v apartmánoch k dispozícii?

A: V apartmánoch sú k dispozícii klimatizácia, kuchynský kút so spotrebičmi, TV, Wi-Fi pripojenie, súkromná terasa alebo balkón a súčasťou je aj bezplatné parkovanie.

Q: Aké aktivity môžete v Mont Choisy Le Golf robiť?

A: Mont Choisy Le Golf ponúka kvalitný golfový kurt, ktorý je prístupný všetkým návštevníkom, ako aj možnosti pre rôzne vodné športy a iné aktivity v okolí.

Q: Ako si môžete zabezpečiť svoj pobyt v Mont Choisy Le Golf?

A: Rezervácie v Mont Choisy Le Golf môžete uskutočniť priamo na webovej stránke rezortu alebo prostredníctvom miestneho cestovného kancelárie.

Q: Koľko stojí pobyt v Mont Choisy Le Golf?

A: Cena pobytu v Mont Choisy Le Golf sa môže líšiť v závislosti od sezóny a dĺžky pobytu, ale cena za noc sa pohybuje okolo 150 EUR.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky