Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Nový Zéland The Remarkables

Počasie Nový Zéland The Remarkables


Nový Zéland je krajina, ktorá sa môže pochváliť svojimi úchvatnými prírodnými krásami a fascinujúcim počasím. Jedným z najnavštevovanejších miest na Novom Zélande sú The Remarkables. Tieto malebné hory na juhozápade krajiny sú známe svojimi úchvatnými výhľadmi a nádherným počasím.

Pokiaľ ide o počasie The Remarkables, je dôležité poznamenať, že toto miesto patrí medzi najsuchšie a najslnečnejšie oblasti na Novom Zélande. Zimné obdobie je tu tradične chladné a suché, so snehovými prehánkami a teplotami, ktoré sa môžu pohybovať od -5°C do 5°C. V období jari a jesene je tu často jasno a slnečno, s teplotami okolo 15°C a nízkou vlhkosťou vzduchu.

Leto na The Remarkables je obdobím, kedy táto oblasť ukazuje svoje najlepšie tváre. Teploty sa tu môžu pohybovať od 20°C do 30°C, s jasným modrým nebom a nízkou vlhkosťou. Toto obdobie je ideálne na turistiku a pohyb v prírode, pretože zmes horúčav a osviežujúcej miestnej vody vytvára ideálne podmienky na vodné aktivity ako napríklad jazdu na kajakoch alebo na wakeboarde.

Najhorúcejším mesiacom v The Remarkables je január. Tento mesiac môže priniesť teploty až 30°C, čo je ideálne na plávanie v jazerách alebo na ponuknutých plážach. V lete sa tu taktiež predstaví rôzne druhy miestnej fauny a flóry vrátane ošípaných, jeleňov, orlov, sokolov a krásnych kvetov.

V neposlednom rade, The Remarkables ponúkajú svojim návštevníkom vzácnu príležitosť vidieť Auroru austrálsku. Tento jav sa môže na Novom Zélande vyskytnúť vo veľmi obmedzenom časovom úseku, takže ak si chcete vychutnať toto úchvatné svetelné divadlo, je potrebné mať naozaj šťastnú ruku.

V závere musím vyhlásiť, že výhľady a počasie The Remarkables na Novom Zélande sú jednoducho jedinečné. Bez ohľadu na to, kedy sa tu rozhodnete navštíviť, máte istotu, že si užijete úžasnú scenériu a fascinujúcu prírodu.


Najčastejšie otázky a odpovede Nový Zéland The Remarkables


1. Kde sa nachádza The Remarkables?
The Remarkables sa nachádza na juhu Nového Zélandu, v južnej Alpách, v blízkosti mesta Queenstown.

2. Aké je najlepšie obdobie na návštevu The Remarkables?
Najlepšie obdobie na návštevu The Remarkables je zvyčajne medzi júnom a októbrom, keď tam panuje zimná sezóna a lyžovanie alebo snowboardovanie je dostupné.

3. Aké sú najobľúbenejšie aktivity na The Remarkables?
Najobľúbenejšími aktivitami na The Remarkables sú lyžovanie, snowboardovanie, skialpinizmus, turistika a mountain biking (počas leta).

4. Musím mať predtým skúsenosti s lyžovaním alebo snowboardovaním, aby som navštívil The Remarkables?
Nie, The Remarkables sú prístupné pre návštevníkov rôzneho zážitkového levelu. Sú tam prístupné trate pre začiatočníkov až po pokročilých jazdcov.

5. Je vstup na The Remarkables voľný?
Nie, na prístup a lyžovanie či snowboardovanie na The Remarkables je nutné platiť. Ceny sa líšia podľa obdobia a typu vstupného lístka.

6. Kde môžem ubytovať sa počas návštevy The Remarkables?
Hlavné miesto na ubytovanie počas návštevy The Remarkables je v blízkom meste Queenstown, ktoré je bohaté na hotely, kempingy a ubytovacie zariadenia.

7. Má The Remarkables nejaké reštaurácie alebo kaviarne?
Áno, na The Remarkables sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviarní a stánkov so stredoeurópskou a ďalšou kuchyňou.

8. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať na The Remarkables?
Najlepší spôsob, ako sa dostať na The Remarkables, je cestovať autami alebo autobusmi, ktoré slúžia ako dopravné prostriedky pre turistov po celom Queenstowne a jeho okolí.


Ubytovanie Nový Zéland The Remarkables


Nový Zéland je krajina plná krásnych miest a nádherných prírodných scenérií, ktoré túžia navštíviť milovníci prírody a adrenalínu. Jedným z najpopulárnejších miest na Novom Zélande je The Remarkables, ktoré je zároveň aj obľúbeným miestom pre turistov z celého sveta.

Aby ste svoju návštevu The Remarkables zorganizovali čo najlepšie, potrebujete sa ubytovať v jednom z hotelov alebo resortov, ktoré sa nachádzajú v okolí. Toto miesto ponúka rôzne možnosti ubytovania pre rôzne typy cestovateľov a rozpočtové kategórie.

Ak ste fanúšikom luxusu a súkromia, môžete si vybrať zo širokej ponuky luxusných hotelov s úžasným výhľadom na The Remarkables. Napríklad Hilton Queenstown Resort & Spa je ideálnou voľbou pre ansékto, ktorí hľadajú nablýzku k dokonalému zážitku súkromia a relaxu.

Pokiaľ vyhľadávate radšej neformálne a jednoduché ubytovanie, môžete sa rozhodnúť pre camping, ktorý je v okolí mohutného hrebeňa The Remarkables veľmi obľúbený. Priamo v chatovej oblasti The Remarkables je táto forma ubytovania výhodná a môžete si tu vychutnať relaxačný pobyt na úplnom vrchole pohoria.

Ak by ste si radi užili turistiku, horský treking či vodný šport, ponúka The Remarkables rôzne turistické trasy a prístupné zóny. K dispozícii sú tiež rôzne siParky pre športové aktivity, ako aj možnosti pre surfovanie, windsurfing, paddleboarding a wakeboarding.

Pre cestovanie do týchto miest na Novom Zélande je potrebné si správne zabezpečiť ubytovanie, aby vaša návšteva bola plnohodnotná a pohodlná. The Remarkables ponúkajú veľa rôznych možností ubytovania, ktoré si každý vyberie podľa svojich potrieb a preferencií a zabezpečí si tým dokonalý pobyt v tomto úžasnom rohu sveta.


Dovolenka Nový Zéland The Remarkables


Dovolenka na Novom Zélande ponúka neobmedzené možnosti objavovať prekrásnu prírodu, ktorú táto krajina ponúka. Medzi najpopulárnejšie miesta u nás patria The Remarkables, ktoré sa nachádzajú v blízkosti mesta Queenstown.

The Remarkables sú pohorie nachádzajúce sa na južnom ostrove Nového Zélandu, ktoré je známe svojimi vysokými hora a nádhernými výhľadmi. Na vrcholech hôr sa často zdržujú snehové opice, ktoré sú jednou z najväčších atrakcií pre turistov.

Ponuka aktivít na The Remarkables je nesmierne široká. Zimná sezóna je zameraná prevažne na zimné športy, ako je snowboarding, lyžovanie alebo sánkovanie. Pre tých, ktorým zimné športy nevyhovujú, ponúka The Remarkables aj letné aktivity ako je turistika, cyklistika alebo lezenie. K dispozícii je množstvo prekrásnych trás, ktoré vedú cez nekonečné lesy, po okraji šumivých riek alebo pozdĺž horských chodníkov.

V oblasti The Remarkables sa nachádza množstvo ubytovacích kapacít, ktoré majú jedinečný výhľad na okolitú prírodu. Pre tých, ktorí hľadajú kúsok luxusu, sú k dispozícii hotely s vybavenými wellness centrami, alebo aj luxusné horské chaty. Pre tých, ktorí viac preferujú pobyt v prírode, The Remarkables ponúkajú bezplatné miesta na stanovanie a pre nocovanie v prírode.

The Remarkables sa snažia prinášať návštevníkom netradičný zážitok. Okrem športových aktivít tu môžete vidieť aj kultúrnu ponuku Nového Zélandu. V pravidelných intervaloch sa tu konajú klasické koncerty nebo kultúrne akcie, na ktorých sa prezentuje miestna kultúra obyvateľov tejto krásnej krajiny.

Dovolenka na Novom Zélande je určite príjemnou alternatívou pre všetkých, kto sa radi venujú športu, ale zároveň chcú vidieť krásnu prírodu Nového Zélandu. The Remarkables ponúkajú obrovské množstvo aktivít, takže si určite vyberiete to svoje. Tak neváhajte a vyrazte do tejto krásnej krajiny, ktorá vás ohromí svojou krásou.


Letenka Nový Zéland The Remarkables


Cestovanie na Nový Zéland - krajina zázrakov, prírodných krás a kultúry Maorov. Bez ohľadu na to, čo hľadáte, Nový Zéland má niečo pre každého. Jednou z najkrajších častí krajiny sú The Remarkables, ktoré sú nádherné horské masívy, nachádzajúce sa v blízkosti mesta Queenstown.

Ak sa chystáte navštíviť The Remarkables, odporúčame zabezpečiť si letenku do Queenstownu. Queenstown je turistickým centrom v južnej časti Nového Zélandu a má množstvo atrakcií, ktoré ponúka, vrátane krásneho jazera Wakatipu a množstva adrenalinových a outdoorových aktivít. Pokiaľ sa rozhodnete cestovať do Queenstownu s cieľom preskúmať The Remarkables, máte pred sebou niekoľko možností, ako sa tam dostanete.

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob ako dostať sa k tomuto miestu je často leteckou dopravou. V Queenstowne máte množstvo možností, ako si zakúpiť letenky. Mestské letisko Queenstown leží len približne 10 kilometrov od centra mesta a je spojené s mnohými miestami v Novom Zélande a Austrálii. Na letecpole Queenstown sú tiež dostupné služby medzinárodných leteckých spoločností, čo znamená, že ak prichádzate do Queenstownu z ďaleka, budete potrebovať len jeden prestup.

Po príchode na letisko v Queenstowne sa môžete rozhodnúť, či si prenajmete auto a vyrazíte na The Remarkables sami, alebo využijete služby prepravy, ktoré sa tu vyrábajú ako turistická služba. Aj keď dorazíte k The Remarkables cez prepravu mesta, odporúčame si prenajať auto, aby ste mohli preskúmať okolie sami. V okolí The Remarkables je mnoho miest, ktoré stoja za návštevu, vrátane Glenorchy a Arrowtown.

Nový Zéland je krásna krajina a celá oblasť The Remarkables ponúka neuveriteľné scenérie, ktoré určite nestojí za meškanie. Ak sa rozhodnete navštíviť The Remarkables, uistite sa, že si zabezpečíte letenku do Queenstownu a potom využijete možnosti, ktoré sa vám ponúkajú. Určite nájdete mnoho aktivít, ktoré sa vám budú páčiť, a uvidíte, prečo Nový Zéland je nazývaný krajinou zázrakov.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky