Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo

Počasie Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo


Surinam je exotická krajina s viacerými fascinujúcimi miestami na objavovanie, vrátane jeho hlavného mesta Paramaribo. Jedným z najzaujímavejších miest je Stichting Dierentuin Paramaribo, čo znamená Surinamská záhrada zvierat v Paramaribe. Okrem toho, že poskytuje domov mnohým rôznym druhom zvierat, je aj známym miestom, kde sa môžete naučiť viac o pôvode a divote surinamskej fauny.

Keďže sa nachádza v tropickom podnebí, Surinam má rozmanité počasie, ktoré ovplyvňuje aj chov zvierat v záhrade. Letá sú teplé a vlhké, s priemernými teplotami pohybujúcimi sa okolo 30 °C. Je preto dôležité, aby zvieratá mali k dispozícii dostatok vody a úkrytu pred horúcim slnkom. V záhrade je preto viacero vodných miest a priestranstiev so stromami, kde sa zvieratá môžu skryť pred slnečnými lúčmi.

Naopak, obdobie dažďov v Suriname prináša ešte väčšie množstvo zrážok a môže trvať až niekoľko mesiacov. Tu je situácia pre záhradu zvierat zaujímavá, pretože daždivé obdobie zvyšuje množstvo vody v rôznych nádržiach a jazierkach v jej okolí. To privádza veľa druhov vodných vtákov a ichtyofáuny, čo tvorí úžasnú atmosféru na pozorovanie a fotografovanie zvierat.

Stichting Dierentuin Paramaribo ponúka návštevníkom jedinečnú príležitosť vidieť a interagovať s rôznymi živočíšnymi druhmi, ktoré sa nachádzajú v Suriname. Medzi najzaujímavejšie patrí pozorovanie jaguárov, ktorí vo voľnej prírode patrí medzi ohrozené druhy. Záhrada zvierat sa snaží takýmto druhom poskytnúť ochranu a náležitú starostlivosť.

Okrem jaguárov tu môžete tiež vidieť kapybary, najväčšie hlodavce na svete, rôzne druhy opíc a vtákov, ako aj plazy a iné zaujímavé druhy. Prechádzka záhradou je zážitkom pre všetky vekové kategórie a umožňuje návštevníkom získať hlbšie pohľad na bohatstvo surinamskej prírody.

Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo je nielen miestom na pozorovanie a učenie sa o surinamskej faune, ale tiež miestom, kde sa snažia podporovať ochranu ohrozených druhov a ich prírodného prostredia. Ich cieľom je zvýšiť povedomie ľudí o dôležitosti ochrany divočiny a jeho biodiverzity prostredníctvom výchovy a vzdelávania.

Ak sa chystáte na návštevu Surinamu, nezabudnite navštíviť Stichting Dierentuin Paramaribo. Nenechajte si ujsť príležitosť vidieť a zažiť úžasnú surinamskú faunu a nádherné prostredie, v ktorom žijú.


Najčastejšie otázky a odpovede Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo


Ľutujem, ale nemám momentálne k dispozícii informácie o najčastejších otázkach a odpovediach týkajúcich sa Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo. Odporúčam vám, aby ste sa obrátili priamo na organizáciu alebo vyhľadali ich oficiálne webové stránky, kde nájdete potrebné informácie.


Letenka Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo


Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo: Oázou divočiny v srdci Paramariba

V malebnej krajine Surinam v Južnej Amerike sa nachádza jemne skrytý poklad - Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo. Táto nádherná zverinová záhrada je jednou z najväčších atrakcií v hlavnom meste Paramaribo a ponúka návštevníkom úchvatný pohľad na divoké zvieratá z tohto regiónu.

História tohto zvieracieho parku siaha až do roku 1972, keď bol založený a postavený ako dobročinný projekt. Jeho cieľom bolo zachovať a chrániť bohatstvo surinamskej fauny a vzdelávať verejnosť o dôležitosti ochrany prírody. Dnes je tento nádherný park domovom pre viac ako 200 druhov exotických vtákov, plazov a cicavcov.

Jeden z najväčších lákadiel Surinam Stichting Dierentuin je jeho majestátna výstava vtákov. Návštevníci majú možnosť sledovať nádheru farebných vtákov vrátane papagájov, kolibríkov a ibisov vo voľnom prirodzenom prostredí. Okrem toho je záhrada domovom aj pre vzácne endemické druhy ako surinamský orolik slonovitý.

Ak ste radšej milovník plazov, tu sa tiež nájde niečo pre vás. V Surinam Stichting Dierentuin je rozsiahla zbierka hadov, korytnačiek a jašteríc, vrátane obrovských anakond a ďalších fascinujúcich druhov. Môžete dokonca vidieť rozpínavé krokodíly, ako preplávajú priamo pred vašimi očami.

Prechádzka touto nádhernou botanickou záhradou ponúka aj možnosť vidieť rôzne cicavce, vrátane opíc, tapírov a kapybar. Títo "obyvatelia" parku vytvárajú jedinečnú atmosféru, ktorá je kombináciou divočiny a klidu.

Okrem sledovania zvierat má Surinam Stichting Dierentuin aj ponúka vzdelávaciu skúsenosť návštevníkom. V rámci parku sú zriadené vzdelávacie centrá, kde sa poskytujú informácie o jednotlivých druhoch a programoch na ochranu prírody. Každoročne prebieha množstvo vzdelávacích podujatí, ktoré majú za cieľ zvýšiť povedomie verejnosti o dôležitosti ochrany divokej prírody.

Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo je miestom, ktoré je určené pre každého, kto túži po dobrodružstve a objavovaní krás, ktoré príroda ponúka. Táto zverinová záhrada je nielen miestom relaxácie, ale aj príčinou obdivu pre jej úsilie o ochranu a zachovanie divokej fauny a flóry v Suriname. Ak sa ocitnete v Paramaribe, určite nevynechajte túto jedinečnú príležitosť a navštívte Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo. Budete prekvapení a fascinovaní rôznorodosťou a krásou tohto miesta!


Dovolenka Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo


Surinam môže byť malou krajinou, ale má veľa krásnych miest na objavovanie a nie je výnimkou ani Stichting Dierentuin Paramaribo. Ak hľadáte miesto na strávenie dovolenky, ktorá bude nielen príjemná a zaujímavá, ale aj úplne iná, ako ste kedy zažili predtým, potom by ste si určite mali pozrieť Surinam.

Stichting Dierentuin Paramaribo je jedným z najväčších zvieracích parkov a záhrad v Suriname, ktorý sa nachádza v centre hlavného mesta, Paramaribo. Tento nádherný park obsahuje rozsiahlu kolekciu druhov zvierat z celého sveta, čo robí z neho ideálne miesto pre milovníkov fauny a flóry.

Dierentuin Paramaribo má špeciálnu históriu, ktorá siaha až do roku 1972, keď bola vytvorená tamojšou krajskou radou v spolupráci s Hollandskou vládou. Vtedy bola otvorená ako malá záhrada, ktorá však postupne narastala a rozširovala sa. Dnes je park naplnený viac ako 1000 jedincami z 150 druhov zvierat, vrátane slonov, opíc, hadov, krokodílov, plamienkov, lelkov a mnoho ďalších.

Okrem samotnej kolekcie zvierat návštevníkov parku víta množstvo zaujímavých atrakcií. Môžete si tiež pozrieť rôzne divadelné predstavenia s rozmanitými druhmi zvierat, vrátane dravcov alebo hrochov. Okrem toho, môžete vidieť aj rôzne aktivitou využívajúce niektoré zvieratá, ktoré sú na tomto mieste vycvičené, vrátane hadov, papagájov a opíc.

Nakoniec, Stichting Dierentuin Paramaribo je okrem obdivu a zábavy súčasťou úspešného programu ochrany zvierat. Park spolupracuje s mnohými organizáciami na celom svete, aby pomohli chrániť vzácne druhy, ktoré sú ohrozené v dnešnej dobe.

Ak plánujete dovolenku v Suriname, Stichting Dierentuin Paramaribo by sa mal do zoznamu vašich aktivít určite zaradiť. Počas návštevy sa môžete naučiť viac o svete zvierat a zároveň sa baviť pri prezerali sa krásnymi zvieratkami. Tento park je skvelým miestom pre deti aj dospelých, ktorí si chcú užiť prírodné krásy a tiež sa dozvedieť niečo nové o zvieratách vďaka tréningovým programom a prednáškam organizovaným v parku.


Ubytovanie Surinam Stichting Dierentuin Paramaribo


Surinamské Zoológia - Stichting Dierentuin Paramaribo - sa nachádza v centre Paramariba, hlavného mesta Surinamu, a je navštevovaná množstvom turistov a miestnych obyvateľov ročne. Pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v blízkosti tejto populárnej atrakcie, je tu niekoľko možností.

Prvou možnosťou je ubytovanie v blízkosti zoológie. V okolí sa nachádza množstvo hotelov a ubytovní, ktoré ponúkajú rôzne typy izieb a apartmánov. Niektoré z nich sú dokonca na pár minút chôdze od zoológie, čo je ideálne pre tých, ktorí plánujú stráviť veľa času v zoológii a chcú si ušetriť čas a peniaze na cestovaní. Niektoré z najlepších hotelov v okolí zahrňujú Hotel Royal Torarica, Queens Hotel a Courtyard by Marriott Paramaribo.

Ak preferujete niečo viac súkromné a nezávislé, môžete si prenajať apartmán v blízkosti zoológie. Mnohé apartmány v okolí ponúkajú vlastné kuchynky a stredne veľké ubytovacie priestory. Apartmány sú vhodné pre väčšie skupiny alebo rodiny, ktoré hľadajú komfort a súkromie.

Ďalšou možnosťou je pobyt v penzióne alebo rekreačnom stredisku, ktoré ponúkajú množstvo miest na spanie a rôzne druhy zábavy. Tieto miesta obvykle ponúkajú bazény, tenisové kurty, reštaurácie a obchodné centrá, čo z nich robí ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú všestrannosť.

Surinamské Zoológia - Stichting Dierentuin Paramaribo - je taká skvelá atrakcia, že ju určite nechcete premeškať, ak sa nachádzate v Suriname. S mnohými rôznymi možnosťami ubytovania v blízkosti, nebudete mať problém nájsť ideálny pobyt pre vás a vašu rodinu. Takže neváhajte, príďte a presvedčte sa o tom, prečo je táto zoológia rumunskou tajomnou dačou.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky