Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Haiti Labadee

Letenka Haiti Labadee


Haitské ostrovy jsou pro mnoho lidí exotickou a vyhledávanou destinací. Pokud toužíte po klidu a odpočinku na krásných plážích, Haiti nabízí neuvěřitelné zážitky. A co takhle navíc zájezd na malou ostrovní souostroví Labadee?

Letenka Haiti - Labadee není vůbec těžké získat, existuje mnoho cestovních kanceláří, které vám zajistí perfektní zážitek. Labadee se nachází na severu Haiti, nejvíce oblíbená oblast je Labadee Peninsula - poloostrov rozkládající se a vytvářející úchvatné pláže u karibského moře.

Jakmile přistanete na letišti v Port-au-Prince, můžete se vydat na cestu do oblíbené turistické oblasti Labadee. Existuje spousta cest, jak tam dorazit, ale nejlepší volbou je osobní doprava, kterou si můžete objednat přímo v letištní budově. Cesta to není nijak zdlouhavá, trvá cca 3 hodiny.

Ostrov Labadee je ale zdaleka nejkrásnější na světě. Můžete se těšit na bělostné pláže, průzračné vody přírodního přístavu, tradiční restaurace, exotickou vegetaci a krásné západy slunce. Aktivity zahrnují vodní sporty jako šnorchlování, potápění a jetové lyžování, ale můžete si také vyjet na výlety do okolí.

Prohlédnout si můžete i krásné rybářské vesničky a prožít autentický zážitek na rybářských plavidlech. Je to nezapomenutelný zážitek, který si zaručeně oblíbíte. V místě si také budete moci zakoupit místní suvenýry jako keramiku, kožené výrobky a mnohé další.

Celkově je Haiti - Labadee ideálním místem pro odpočinek a relaxaci daleko od shonu a ruchu města. Je to skvělá destinace pro každého, kdo touží po krásné přírodě a křišťálově čistém moři. Navštívit Haiti a objevovat všechny jeho kouzla na vlastní oči je zážitek, který si zaručeně uchováte v srdci na celý život.


Dovolenka Haiti Labadee


Holandský pristav v Haiti, zvany Labadee, ponúka turistom veľa prijemneho oddychu, naozaj netradičné zážitky a dychberúce krásy. Tohto kúta sveta si môžete vychutnať naplno počas svojej dovolenky, ktorej hlavnými aktvitami sú plážový život, šnorchlovanie v Karibskom mori a iné vodné športy.

Hlavnou atrakciou Labadee sú určite prírodné scenérie, ktoré sú znamenité svojou jednoduchosťou, no sú zároveň aj pôsobivé a nesmierne veľkolepé. Krásne prírodné scenérie veľmi priťahujú turistov, ktorí sem prichádzajú z celého sveta.

Pláže sú tu jeden z najdôležitejších prvokov dovolenky. Čisté pláže ponúkajú nielen čarovné scenérie, ale aj príjemné kúpanie v Karibskom mori. Turisti si môžu užiť nielen kúpanie na miestnych plážach, ale aj ďalšie dobrodružstvá, akými sú napríklad tripy na rôzne ostrovy a súostrovia.

Lúče slnka a kontrasty vody sú skutočne zázračné. Ak si vyrazíte na výlet k Moru karibiku alebo na lodi po celej oblasti, budete mať možnosť pozorovať krásne scenérie a spoločne s miestnymi obyvateľmi objavovať krásy Haiti. Dovolenka na Haiti s sebou prináša aj spoznávanie miestnej kultúry a jedinečné príležitosti atrakcií v regióne.

Vyskúšajte si krásne zážitky v podpichnutých lagúnach a rôznych plážach, kde Vám súčasne posúdia jedinečnosť Haiti, kde si môžete pozrieť svojim vlastným očiam ísť umiestniť svoje telo v krásnych hoteloch a rezortoch, v ktorých je možné si vyžiť rodinné dovolenky, medové týždne alebo jednoducho oddych v tichosti a pokoji.

Do rána hlavného mesta Haiti, Port-au-Prince, to nevede dlhšie ako pol hodinu a od momentu príletu sa už môžete tešiť na nádhernú prírodu, pestrosť miestnych kultúr a zvykov a jednoducho na neopakovateľnú atmosféru Haiti, ktorá nám pripomína, aký je veľký svet a čo všetko ponúka naša planéta. Dovolenka na Haiti vám prinesie mnoho zážitkov a neopakovateľných chvíľ, ktoré si užijete s rodinou, priateľmi alebo sami so sebou. Haiti a jeho Labadee vás čaká so svojou plnou silou a krásou prírody.


Najčastejšie otázky a odpovede Haiti Labadee


1. Ako sa dostanem do Labadee na Haiti?
- Najlepší spôsob je pristát na medzinárodnom letisku Port-au-Prince a potom sa dostať lodou do Labadee.

2. Kedy je najlepší čas na návštevu Labadee na Haiti?
- Najlepší čas na návštevu Labadee je v období decembra až apríla, keď je suché obdobie a teploty sú príjemné.

3. Je v Labadee bezpečné?
- Labadee je bezpečná turistická oblasť, ktorá je úzko strážená bezpečnostnými silami.

4. Aké aktivity sa dajú robiť v Labadee?
- V Labadee môžete vychutnať niekoľko vodných športov, ako napríklad jazdu na vodných skútroch, plavanie, potápanie, alebo si oddýchnuť na pláži. Sú tu tiež rôzne obchody s miestnymi remeslami a suvenírmi.

5. Má Labadee reštaurácie a bary?
- Áno, v Labadee nájdete niekoľko reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať tradičné haitijské jedlá a nápoje.

6. Aké miestne remeslá a suveníry sa dajú kúpiť v Labadee?
- V Labadee môžete kúpiť tradičné haitijské remeslá, ako napríklad ručne vyrobené šperky, keramiku, drevené figuríny a iné miestne suveníry.

7. Ktorá loď spoločnosti zastavuje v Labadee?
- Spoločnosť Royal Caribbean je jedinou spoločnosťou, ktorá zastavuje svoje lode v Labadee.

8. Môžem sa voľne pohybovať v Labadee alebo musím zostať v rámci lode?
- Keď pristane loď v Labadee, môžete sa voľne pohybovať v oblasti vyznačenej pre turistov. Väčšina aktivít a zariadení je dostupná pre cestujúcich.

9. Je potrebné mať miestnu menu na návštevu Labadee?
- Nie je potrebné mať miestnu menu, pretože sa jedná o turistickú oblasť, kde sa akceptujú hlavne americké doláre.

10. Musím si s sebou vziať plavky alebo sa dajú požičať na mieste?
- Odporúča sa si so sebou priniesť vlastné plavky, ale ak by ste zabudli, môžete si ich tiež požičať na mieste.


Ubytovanie Haiti Labadee


Labadee je exkluzívny turistický rezort na polostrove Labadee, v severnej časti Haiti. Tento rezort je súčasťou Royal Caribbean Cruises Ltd. a poskytuje návštevníkom jedinečný zážitok z dovolenky v Karibiku.

Labadee je obľúbenou destináciou pre turistov, ktorí sa plavia na výletných lodiach z Miami alebo Fort Lauderdale. Jeho prírodná krása, jasná modrá voda a biely piesok robia z Labadee ideálne miesto pre relaxáciu a oddych. Okrem toho ponúka aj rôzne aktivity, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších cestovateľov.

Hlavnou formou ubytovania v Labadee sú plážové chalupy, ktoré sú rozmiestnené po celom rezorte. Tieto chalupy sú moderné, dobre vybavené a poskytujú návštevníkom dostatok súkromia. Okrem toho majú nádherný výhľad na Karibik a sú situované priamo na pláži, čo umožňuje návštevníkom okamžitý prístup k moru a vodným aktivitám.

Labadee tiež ponúka možnosť prenocovania v magických bungalovoch postavených na vode. Tieto bungalovy majú štýlový dizajn a ponúkajú súkromnú verandu so skvelým výhľadom na more. Tí, ktorí sa rozhodnú pre tento typ ubytovania, budú mať prístup aj k niektorým exkluzívnym oblastiam rezortu, ako je súkromná pláž a bazén.

Okrem ubytovania poskytuje Labadee aj rôzne stravovacie zariadenia, kde návštevníci môžu ochutnať tradičné haitské jedlá, ako aj medzinárodné kuchyne. Ďalšie vybavenie zahŕňa bary, obchody so suvenírmi a trhy, kde si turisti môžu kúpiť miestne výrobky.

Návštevníci majú možnosť vyskúšať rôzne vodné aktivity vrátane plávania, potápania, kajakovania a jazdy na vodných šlapadlách. Navyše, Labadee ponúka aj adrenalínové aktivity, ako je jazda na zip-line, kde turisti môžu vyskúšať adrenalínový zážitok z preletu nad krásnou krajinou a modrým Karibikom.

Ak hľadáte príjemné a luxusné ubytovanie na dovolenku v Karibiku, Labadee je určite skvelou voľbou. Jeho nádherná príroda, moderné ubytovanie a široká ponuka aktivít vás zaručene očaria. Labadee je miesto, kde môžete stráviť dokonalú dovolenku plnú relaxácie, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.


Počasie Haiti Labadee


Haiti je karibská krajina bohatá na krásne a exotické destinácie. Jednou z najpopulárnejších lokalít v tejto oblasti je Labadee. Labadee je nádherné pobrežné stredisko s bohatými plážami, jasným morom a vynikajúcim počasím.

Počasie v Labadee je typické pre karibskú oblasť. Toto miesto sa môže pochváliť teplotami okolo 30 ° C počas väčšej časti roka. Taktiež je tam aj vysoká vlhkosť, ktorá môže dosiahnuť až 80 percent. Tieto teploty a vlhkosť sú ideálne pre návštevníkov, ktorí túžia po teplom slnečnom dni.

Väčšinou sa v Labadee nevyskytujú príliš veľké zrážky, pretože táto oblasť je chránená vrchmi. Návštevníci sa však musia počítať so sezónnymi hurikánmi, ktoré môžu občas vyvolať búrky a prívalové dážde. Práve tieto dočasné búrky prinášajú mierne ochladenie a sú vítaným osvežením v horúcich letných mesiacoch.

Ak plánujete návštevu Labadee, najlepšie obdobie je od decembra do marca, kedy teploty nevyšplhajú na extrémne horúce hodnoty a príležitostne prichádzajú osviežujúce morské vetry. V tomto období je tiež menšia pravdepodobnosť výskytu hurikánov.

Pre tých, ktorí radi využívajú slnečný pobyt na pláži, Labadee poskytuje mnoho možností na relaxáciu. S čistým jasným morom a bielym pieskom je táto oblasť ideálna pre plávanie, šnorchlovanie a potápanie. Pláže Labadee sú dokonale udržiavané a ľahko dostupné zo všetkých častí strediska.

Okrem plážových aktivít si návštevníci môžu užívať aj rôzne vodné športy ako jazdu na vodnom skútri, vodné lyžovanie alebo jachtové výlety. Labadee tiež ponúka vábne výlety na dobrodružstvo, vrátane prechádziek prírodnou scenériou a návštevou miestnych obchodov.

Počasie v Labadee je v kľúčovom faktore pri vytváraní nezabudnuteľnej dovolenky. S teplými teplotami, jasným nebom a krásnymi plážami je tento raj na zemi pre milovníkov slnka a morských radovánok. Ak plánujete navštíviť Haitu, nezabudnite započítať Labadee medzi vaše cestovné plány.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky