Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Singapur National Gallery Singapore

Počasie Singapur National Gallery Singapore


Singapur je známy svojím horúcim a vlhkým subtropickým počasím. National Gallery Singapore, nachádzajúca sa v historickej budove bývalej Mestského súdu a Banského úradu, ponúka návštevníkom útočisko pred exteriérovými podmienkami a zároveň jedinečnú výstavnú skúsenosť.

Počasie v Singapure je celoročne konzistentné, s teplotami pohybujúcimi sa od 25 do 35 stupňov Celzia a relatívnou vlhkosťou vo výške 80 až 90 percent. To znamená, že návštevníci, ktorí sa rozhodnú preskúmať exponáty National Gallery Singapore, budú mať príležitosť užiť si zážitok bez obáv o nepriaznivé počasie.

National Gallery Singapore je domovom najväčšej zbierky juhovýchodnej ázijskej moderny a súčasného umenia. Výstavy tu ponúkajú obrazy, sochy, fotografie a iné umelecké diela, ktoré zachytávajú bohaté kultúrne dedičstvo regiónu. Návštevníci sa môžu ponoriť do umeleckých diel od známych umelcov ako napríklad Georgette Chen, Liu Kang a Cheong Soo Pieng.

Okrem výstavných sál je návštevníkom k dispozícii aj viacero reštaurácií a kaviarní, kde si môžu oddýchnuť a občerstviť sa. Taktiež majú príležitosť navštíviť múzeumový obchod, kde si môžu zakúpiť umelecké diela a suveníry ako spomienku na svoju návštevu.

Členovia personálu galérie dbajú na to, aby bolo v budove príjemné prostredie, a preto majú k dispozícii moderné vzduchotechnické zariadenia, ktoré udržujú vnútornú teplotu príjemnú aj v najhorších horúčavách. Návštevníci si môžu vychutnať umenie bez pocitu neprimeranej teploty alebo prehnanej vlhkosti.

Ak sa vás zaujíma umenie a kultúra, National Gallery Singapore je miestom, ktoré by ste nemali vynechať pri návšteve Singapuru. Bez ohľadu na počasie vonku, môžete si byť istí, že vás táto kultúrna destinácia nadchne a ponúkne vám jedinečné zážitky.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur National Gallery Singapore


Otázky:

1. Kedy je National Gallery Singapore otvorená?
2. Aké vstupné sa platí do National Gallery Singapore?
3. Aké výstavy sú momentálne v National Gallery Singapore?
4. Kedy sa konajú tie najpopulárnejšie výstavy?
5. Kedy je najlepší čas na návštevu National Gallery Singapore?
6. Kde sa nachádza National Gallery Singapore?
7. Aké aktivity sa dajú robiť v National Gallery Singapore?
8. Ako sa dostanem do National Gallery Singapore?

Odpovede:

1. National Gallery Singapore je otvorená každý deň od 10:00 do 19:00, s výnimkou stredy, kedy je otvorená až do 21:00.
2. Vstupné do National Gallery Singapore sa líši podľa veku a občianstva. Dospelý vstupné stojí $20, študentské vstupné stojí $15 a seniorské vstupné stojí $15.
3. Momentálne sú v National Gallery Singapore výstavy s názvami "Siapa Nama Kamu?" a "A Room of One's Own" a "Home, Truly: Growing Up With Singapore 1950s to the Present".
4. Termíny pre najpopulárnejšie výstavy v National Gallery Singapore sa líšia, preto odporúčame skontrolovať ich webové stránky.
5. Najlepší čas na návštevu National Gallery Singapore je v pracovné dni, keď je menej návštevníkov a čakacia doba na vstup je kratšia. Odporúčame prísť na začiatku dňa alebo neskoro popoludní.
6. National Gallery Singapore sa nachádza na adrese 1 St. Andrew's Road, Singapur 178957.
7. V National Gallery Singapore si môžete pozrieť 10 000 umeleckých diel z celej Ázie, účastniť sa workshopov, vyzdievať si výstavy a programy pre deti a návštevníkov.
8. Najlepším spôsobom ako sa dostať do National Gallery Singapore je cez MRT stanicu City Hall, ktorá sa nachádza na líniách North-South a East-West. Ak preferujete autobus, môžete využiť služby MRT shuttle busov a podobne.


Letenka Singapur National Gallery Singapore


Singapur je fascinujúce mesto, ktoré ponúka množstvo kultúrnych a historických pamiatok. Jednou z najlepších atrakcií v Singapure je návšteva národného múzea Singaporu, ktoré sa nachádza v historických budovách premenených na galériu moderného umenia. Pre tých, ktorí sú zvedaví na bohatú históriu a kultúru Singapuru, návšteva tejto galérie je nevyhnutným bodom návštevy.

Vstupenky do Národnej galérie Singapur si môžete zakúpiť online alebo priamo na mieste. Cena sa líši v závislosti od toho, či ste študent alebo dospelá osoba, a či si vyberiete základnú alebo kombinovanú vstupenku, ktorá umožňuje prístup do viacerých častí galérie.

Galéria je rozdelená do niekoľkých častí, ktoré vystavujú diela rôznych umelcov a tvorcov. Medzi najvýznamnejšiu časť patrí Singapurské umenie, kde si návštevníci môžu prezrieť diela od renomovaných singapurských umelcov a dozvedieť sa viac o ich kultúre a histórii.

Okrem toho, galéria tiež ponúka príležitosť prezrieť si modernú a súčasnú umenie z celého sveta. V ostatných častiach galérie môžete vidieť diela umelcov z iných krajín, čo vám umožní oceniť rôznorodosť a multikulturalizmus umenia.

Galéria ponúka aj vzdelávacie programy a aktivity pre všetky vekové kategórie. Deti aj dospelí si môžu vyskúšať tvorbu vlastných umeleckých diel a zapojiť sa do interaktívnych výstav a workshopov. Tieto programy sú skvelou príležitosťou na objavovanie a rozvíjanie svojich umeleckých schopností.

Jedným z najkrajších miest v galérii je jej architektúra. Galéria sa nachádza v historických budovách, ktoré boli presne obnovené, aby zachovali svoj pôvodný charakter. Moderné konštrukcie a architektonické detaily boli úspešne spojené s existujúcimi detailmi vytvárajúcimi unikátny a nezameniteľný dizajn.

Po návšteve galérie si môžete oddýchnuť v miestnych kaviarňach a reštauráciách, ktoré ponúkajú širokú škálu tradičných a medzinárodných jedál. Toto je tiež vynikajúca príležitosť na ochutnávku autentického singapurského jedla, ktoré je známe svojou jedinečnou chuťou a arómou.

Záverečným bodom rozhovoru je nákup v múzejnom obchode. Ponúka širokú škálu umeleckých diel, kníh, suvenírov a darčekových predmetov, ktoré si môžete odniesť ako pamiatku na vašu návštevu.

Celkovo povedané, návšteva Singaporské národnej galerie je jednoducho skvelý spôsob, ako objaviť bohatú históriu a kultúru tohto fascinujúceho mesta. S jeho jedinečnou kombináciou umenia a architektúry, vzdelávacích programov a vynikajúcej stravy, táto galéria je neodmysliteľnou súčasťou každej letenky do Singapuru. Nech už ste milovník umenia alebo sa len chcete dozvedieť viac o miestnych a svetových kultúrach, Galéria v Singapure vás určite nadchne a obohatí váš pobyt v tomto nádhernom meste.


Ubytovanie Singapur National Gallery Singapore


Nestarnúca krása a kultúrne bohatstvo Singapuru je skutočným magnetom pre turistov z celého sveta. Medzi mnohé pamiatky, ktoré môžete v tejto metropole navštíviť, patrí aj Národná galéria Singapuru - National Gallery Singapore. Je to významné miesto so špecifickou históriou, ktoré sa dnes stalo jedným z najprestížnejších súčasných umelcoch na svete.

Národná galéria Singapuru sa nachádza v skvelom histórickom budove, známej ako bývalý rezidenčný palác istého sultána. Tieto impozantné budovy, ktoré boli postavené koncom 19. storočia, sú súčasťou minulosti a kultúrnej dedičstva Singapuru. Po rozsiahlom procese rekonštrukcie a renovácie bol palác transformovaný na galériu moderného umenia.

Národná galéria Singapore je jedinečným miestom, kde sa stretáva minulosť s prítomnosťou a tradičné s moderným. Stojí v samom srdci mesta, v historickom štvrti Civic District. Nachádza sa medzi dvoma námestiami - Padang a Clarke Quay. To poskytuje návštevníkom úžasný výhľad na spektakulárne panoráma Singapuru a je ľahko dostupná.

Po príchode do národnej galérie návštevníci majú jedinečnú príležitosť preskúmať stovky umeleckých diel zo všetkých oblastí, vrátane maľieb, soch, fotografii a mnoho ďalších. Vstupenka do galérie vám poskytne voľný prístup k všetkým výstavám a galériám s permanentnou zbierkou. Tu nájdete diela významných singapurských umelcov, ako aj medzinárodné umenie moderného umenia.

Prvá budova Národnej galérie je venuje výstavám s významnými dílami singapurského umenia z 19. a 20. storočia. Táto sekcia galérie poskytuje priestor pre rozsiahle výstavy samotného Singapuru, jeho histórie a rozvoja umenia. V druhej budove sa nachádza niekoľko výstavných sál, ktoré prezentujú medzinárodné moderné a súčasné umenie. Návštevník tu môže objaviť diela vzácnosti a krásy od umelcov z celého sveta.

Okrem toho, galéria ponúka aj rôzne vzdelávacie programy, workshopy a semináre, kde sa návštevníci môžu dozvedieť viac o umení a jeho význame v dnešnej spoločnosti. Nenechajte si ujsť príležitosť zúčastniť sa na jednom z týchto vzdelávacích programov, kde budete mať možnosť intenzívnejšie sa oboznámiť so zaujímavými priamkami a technikami vytvárania umeleckých diel.

Pri návšteve Národnej galérie by ste si nemali nechať ujsť ani úžasnú architektúru samotnej budovy. Táto kombinácia historických a moderných štýlov ponúka návštevníkom jedinečné zážitky a pohľady na mesto.

National Gallery Singapore je dôležitou súčasťou kultúrneho dedičstva Singapuru a jedným z najobľúbenejších miest umelcov a umelcov z celého sveta. Je to miesto, kde sa môžete ponoriť do bohatej histórie a súčasných trendy umeleckého sveta. Pri návšteve Singapuru nezabudnite venovať čas tejto impozantnej galérii a nechať sa inšpirovať a fascinovať jej krásou.


Dovolenka Singapur National Gallery Singapore


National Gallery Singapore – umelecká oáza v srdci Singapuru

Singapur je známy ako krajina vysokých budov, moderných technológií a prvotriednych služieb. No má však aj rozmanitú kultúrnu scénu a nádherné miesta pre milovníkov umenia. Jedným z takýchto miest je aj National Gallery Singapore, ktorá je jednou z najvýznamnejších umeleckých galérií v Ázii.

Historická budova

National Gallery Singapore sídli v histórickej budove, ktorá bola skôr známa ako City Hall a Old Supreme Court. Táto 18-poschodová budova bola postavená v 20. rokoch minulého storočia a je skvelým príkladom koloniálnej architektúry. Po nezávislosti Singapuru sa v budove nachádzal najvyšší súd a mesto. V roku 2015 bola budova premenovaná na National Gallery Singapore a stal sa z nej unikátny priestor na prezentovanie umeleckých diel zo Singapuru a juhovýchodnej Ázie.

Zbierky

National Gallery Singapore hostí viac ako 8 000 umeleckých diel, ktoré pochádzajú z celej Ázie. Medzi hlavné zbierky patrí umelecká dielna moderného Singapuru a jugovýchodnej Ázie. Galéria zahŕňa diela od mnohých známych umelcov, ako sú Juan Luna, Raden Saleh a Georgette Chen. Okrem toho galéria pravidelne hostí výstavy, ktoré predstavujú inovatívne a kreatívne umenie, nové technológie a digitálnu kultúru.

Okrem tradičných umeleckých diel hostí National Gallery Singapore aj množstvo umelcov vrátane Dominique Gonzales-Foerster, Vincenta Leow, Rirkrita Tiravanijy alebo Song-Ming Ang.

Inovatívne prezentácie

Navyše, National Gallery Singapore sa snaží modernizovať prezentáciu umeleckých diel a aktívne zapája návštevníkov do procesu tvorby. V galérii nájdete mnoho inovatívnych prístupov, ako sú videá, virtuálne skúšobne a dokonca aj 3D tlače umelcov.

Dovolenka v Singapure

Navštívenie National Gallery Singapore by malo byť na programe každého, kto má radi umenie a kultúru. Pri návšteve Singapuru by ste nemali vynechať jednu z najvýznamnejších kultúrnych atrakcií, akou je National Gallery Singapore. Galéria sa nachádza na juhu Singapuru, v blízkosti Marina Bay a je ľahko dostupná.

Vrelo odporúčame stráviť deň v National Gallery Singapore a objaviť nádherné umenie, ktoré v nej nájdete. Kombinujte návštevu galérie s navštívením iných kultúrnych zariadení v Singapure, ako sú napríklad Gardens by the Bay, Sentosa Island alebo peučlivých chrámov a tržníc. Do svojho itinerára zahrnite National Gallery Singapore a zaručene na neho nezabudnete.


97% nadšených zákazníkov

Najširšia internetová ponuka letov

Cena najnižšia garantovaná

Výhodné ponuky lacných letov.

Lacné lety do celého sveta na jednom portále.

Preskúmať letenky